Oficiālais Bentley partneris Baltijā Bentley Rīga modernizējis esošā autosalona telpas Rīgā, Krasta ielā 5 atbilstoši jaunajiem Bentley Motors korporatīvās identitātes standartiem.

Bentley Riga autosalons ir ieguvis jaunu izskatu: modernas un gaišas telpas, kas aprīkotas ar visaugstākas kvalitātes, roku darinātām mēbelēm, kuru dizains aizgūts no izsmalcinātajām Bentley automašīnām. Katram interjera elementam ir pievērsta īpaša uzmanība, lai tas saskanētu ar kopējo salona eklektiku, korporatīvo identitāti un izceltu automašīnu kā svarīgāko elementu. Autosalona kopējā tirdzniecības platība paliek nemainīga, sasniedzot gandrīz 500m2, tādejādi ļaujot izstadīt plašo Bentley modeļu klāstu, tajā skaitā pēdējo no jaunumiem – Bentley Bentayga.

Kā norāda Bentley Riga tirdzniecības vadītājs Pēteris Spredzis: “Esam ļoti priecīgi prezentēt Bentley atjaunotā salona telpas, kas parāda Bentley zīmola svarīgākās vērtības – kvalitāti, roku darbu un modernākās tehnoloģijas ne tikai automobiļos, bet arī vidē, kurā tie tiek tirgoti. Jaunais dizaina standarts tiek prezentēts gandrīz vienlaicīgi ar jauno, augstākās luksusa klases apvidus automobili Bentley Bentayga, kas ir vienīgā šāda klases automašīna pasaulē. Īpašai automašīnai nepieciešams īpašs autosalons.”

Bentley Rīga veiksmīgi darbojas Baltijas auto tirgū jau kopš 2007. gada, piedāvājot klientiem visu aktuālo Bentley modeļu klāstu, mazlietotās automašīnas, kā arī pēcpārdošas pakalpojumus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Nu tad, lai padalās ar pārdoto foklsvāgenu skaitu, ja reiz “veiksmīgi darbojas Baltijas auto tirgū” (:

Artis Abols

Tas nozīmē, ka veiksmīgi mazgā šo un to, nevis kaut ko notirgo. Līdzīgi kā Baltie un tamlīdzīgi kantori.

Kristaps Pūtelis

Baltie?