Web Analytics
More
  Reklāma

  Septembrī Latvijā būs nopērkams izturīgais viedtālrunis CAT S40

  Jaunākie raksti

  Oficiālais Cat telefonu izplatītājs  Centrālajā un Austrumeiropā, kompānija TCCM, informē, ka jau septembra sākumā Latvijā būs nopērkams jaunais Cat® S40 viedtālrunis. Tas ir stiprs un izturīgs tālrunis, kas vienlīdz labi izskatās un darbojas. S40 ir izturīgākais Cat viedtālrunis. 2014. gadā visā pasaulē tika pārdoti vairāk nekā 10 miljoni izturīgo viedtālruņu.

  Kā atklājies Cat veiktajos pētījumos, no tiem viedtālruņu lietotājiem, kuri tagad izmanto izturīgo tālruni, pēdējo piecu gadu laikā savu mobilo tālruni sabojājuši 80%. Pusei ekrāns bija saplaisājis vai sabirzis drumslās, un nedaudz mazāk nekā puse tālruni bija sabojājuši, to netīšām iemetot vai iegremdējot ūdenī. Un aptuveni trešdaļai bija nolūzušas sastāvdaļas – vāciņi vai citas detaļas – visbiežāk tādēļ, ka tās nomestas zemē.*

  ReklāmaAdvertisement

  Aptaujātie uzsvēra, ka sarežģītās darba vidēs tālruņu sabojāšana ir izplatīta problēma. Piemēram, vairāk nekā pusei no aptaujātajiem bija atgadījies, ka tālruņa ekrāns saplaisā vai saplīst. Daudzi no respondentiem tālruni bija sabojājuši vairākkārt, jo tādēļ, ka viņiem licies, ka nav nopērkami izturīgi tālruņi, kas arī labi izskatās, viņi izmantojuši nepiemērotas ierīces.**

  Jaunais Cat S40 izstrādāts, lai risinātu šīs problēmas un būtu piemērots 85 miljoniem cilvēku visā pasaulē, kas strādā celtniecībā. Tas ir izturīgs un jaudīgs, tajā pašā laikā tam ir arī labs dizains.

  „Pārāk daudz cilvēkiem sabojāti viedtālruņi ir likuši vilties un radījuši zaudējumus vien tāpēc, ka izmantoti tādā vidē, kādai tie nav paredzēti,” atzīst Bullitt Mobile vadītājs Olivers Šulte. „Mēs saskatījām iespēju radīt stilīgu un izturīgu viedtālruni. S40 var lepoties ar labu dizainu, darbojas ar jaunāko Android versiju un piedāvā mūsu klientiem nepieciešamo izturību.”

  S40 būs nopērkams septembra sākumā. Tā aptuvenā cena – 400 eiro.

  Parametri:

  • Kritiena izturība testēta, nometot no līdz pat 1,8 m augstuma uz betona
  • IP68 un pārsniedz Mil-Spec 810G – ūdens, putekļu un triecienizturīgs
  • Īpaši spilgts ekrāns, saskatāms pat tiešā saules gaismā
  • Ietilpīgs akumulators
  • Corning® Gorilla® Glass 4 stikls
  • Ekrāns reaģē uz pieskārieniem cimdos
  • Ekrāns ļauj darboties ar mitriem pirkstiem
  • Ūdensizturības brīdinājuma sensori informē lietotāju, kad tālrunis nav ūdensdrošs (un ar animāciju rāda, kā to izlabot)
  • Specializēts lietotņu veikals, kurā atrodamas jaunākās lietotnes, kas paredzētas darbam un izklaidei ārpus telpām (pieejams arī Google Play)
  • Kopā ar tālruni tiek piedāvāti arī saderīgi Cat piederumi

  *Avots: Cat aptauja par izturīgajiem tālruņiem (‘Rugged Research’), 2015. gada 1. cet.
  **Avots: Bullitt uzņēmuma organizētās un novadītās fokusa grupu diskusijas, 2014. gada 4. cet.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Rūdolfs Rancāns
  10.08.2015 10:26

  Es saprotu, ka šim telefonam parastie tehniskie parametri ir otrajā plānā, bet nu VISMAZ ekrāna izmēru varēja norādīt.
  Neuztraucieties, izmantojot attēlā redzamos instrumentus aprēķināju, ka ekrāns ir zem 5 collām. Tagad mēģināšu izštukot procesoru..

  10.08.2015 10:28

  CAT S40 ir aprīkots ar 4.7 collu 540×960 pikseļu izšķirtspējas IPS displeju. Ierīces sirds ir Qualcomm Snapdragon 210 četrkodolu procesors, kas apvienots ar 1 GB operatīvo atmiņu.

  Ksspars Lccis
  10.08.2015 11:14

  “sirds”….. :D

  Andrejs
  10.08.2015 14:56

  Ļoti neadekvāta cena. Samsung Xcover 3, kuram ir ļoti līdzīga specifikācija, jau maksā zem 200 EUR. Un cik ir sanācis lietot, viedtālrunim nav ne vainas. Vecais modelis gan likās izturīgāks, bet uz papīra abiem sertifikācija abiem vienādas.

  Eriks Smits
  28.08.2015 02:58

  Apraksts līdzīgs kā s50, gada sākumā!

  Reklāma