Web Analytics
More
  Reklāma

  Wi-Fi saņemšana ļaus dažiem Android Wear pulksteņiem attālināties no viedtālruņa

  Jaunākie raksti

  Jau iepriekš rakstījām, ka Google ir beidzot sarosījusies, lai turpinātu attīstīt Android Wear valkājamo ierīču iespējas. Nebūs melots, ja teiksim, ka uzlabojumus virza konkurenta Apple Watch iznākšana. Android Wear uzlabojumu sarakstā ir vienkāršota žestu vadība, Wi-Fi savienojums un arī iespēja sazināties ar emocijikonu palīdzību.

  Wi-Fi atbalsta aktivizēšana (jā, visos vai gandrīz visos Android Wear pulksteņos jau bezvadu savienojums ir iekšā, tikai tas ir neaktīvs) atļaus atstāt viedtālruni mājās un visu informāciju saņemt rokaspulkstenī, ja vien abas ierīces ir pieslēgtas internetam. Zvanīt un saņemt zvanus nevarēs, Android Wear ir tikai mikrofons, bet nav skaļruņa. Android Wear ierīču ražotāji pagaidām nav izpauduši informāciju par Wi-Fi esamību konkrētos modeļos.

  Reklāma

  Zināms, ka Wi-Fi atbalsts ir iestrādāts LG Watch Urbane, Moto 360, Sony Smartwatch 3 un Samsung Gear Live. Minētie viedpulksteņi jau palēnām saņem nepieciešamo operētājsistēmas jauninājumu. Būs interesanti noraudzīties, kā Wi-Fi aktivizēšana ietekmēs jau tā ne pārāk spējīgos viedo pulksteņu akumulatorus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  varis
  20.05.2015 15:00

  Kad Lg watch urbane sāks pie mums pārdot kāds zin?

  20.05.2015 15:44
  Reply to  varis

  LG oficiāli vēl nevar pateikt vai vispār šis produkts Latvijā tiks izplatīts.

  Mārtiņš Hūns
  21.05.2015 16:49

  par LG G Watch R nav info, ir viņam paslēpts wi-fi vai nav. pa nakti kaut kāds apdeits atnāca, izskatas mazliet interesantāk kā pirms tam, pat lukturīša funkcija tagad ir :D

  Reklāma