Vēl 2015. gadā izlaistais Motorola Moto 360 viedpulkstenis bija viens no pievilcīgākajiem viedpulksteņu modeļiem pasaulē – tas bija pirmais Android Wear viedpulkstenis ar apaļu ekrānu. Motorola nolēmusi, ka Moto 360 viedpulksteņa modeli ir jāatjauno, bet vienlaikus Motorola izlēmusi to nedarīt pašu spēkiem.

Šis nav pirmais gadījums vēsturē, kad kāds mēģina atjaunot kādu laiku padzisušu zīmolu slavu. HMD šobrīd visai veiksmīgi izmanto Nokia zīmolu, arī TLC nodarbojas ar BlackBerry zīmola izmantošanu. Moto 360 viedpulkstenis taps sadarbībā ar maz zināmu uzņēmumu eBuyNow, kas paši par sevi saka, ka eBuyNow esot 15 gadu pieredze šajā jomā. Man ir aizdomas, ka pat Google nav 15 gadu pieredze šajā jomā…

Moto 360 viedpulksteni darbinās Qualcomm Snapdragon Wear 3100 procesors kopā ar 1 GB RAM un 8 GB atmiņu, pulkstenim būs always-on ekrāns un ātra uzlādes iespēja.

Plānotā Moto 360 viedpulksteņa cena ir 340 mārciņas, kas ir aptuveni 395 eiro, pulkstenis būs pieejams veikalos jau decembrī. Sīkāku informāciju var meklēt Moto360.com.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

eBuyNow raksta par 15 gadu pieredzi dažādu iekārtu izstrādē, brendu uzfrišināšanā un tirgus rezultātu analīzē. kāds te vispār sakars ar gūgli?

wils

Jāsāk varbūt ka Motorola Mobility, tautā vienkāršāk saukts par Motorola, sen jau ir Lenovo zīmols.

digitalk

es jau nodomāju, ka Lenovo būs to tālāk aizpārdevis, ja rakstā ne vārda.

wils

Motorola.com mājas lapā – All mobile phones are designed and manufactured by/for Motorola Mobility LLC, a wholly owned subsidiary of Lenovo.

NR71

Njā! Visi ar Android Wear OS izskatās tik līdzīgi, ka būtu grūti pieņemt lēmumu – kuru gribētu pirkt, Motorola, Huawei, Fossil vai Xiaomi, vai vēl kādu to klonu? OS švaks un neredzu nekādu vēlmi pāriet no Samsung Gear ar gandrīz ideālo Tizen uz kādu no šiem dvīņiem, lai gan esmu valkājis gan pirmo Android Wear viedpulksteni( LG G watch), gan Motorola 360 1st ed.