Informācija par gaidāmo Windows Phone operētājsitēmas atjauninājumu, kuram dots nosaukums WP 8.1, turpina parādīties un papildināties ar jauniem faktiem un niansēm. Taču, lai nesāktu no jauna uzskaitīt visus tos jaunievedumus un uzlabojumus, kuri būs WP 8.1 versijā, piedāvājam jums noskatīties video materiālu. Šis apskats parādījies vietnē winbeta.org un sniedz lielāku ieskatu tajā, kas WP viedtālruņu lietotāju sagaida jau tuvākajā laikā.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KristapsAigarsRihardsRoad_RunnerAigars Dzerviniks Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Aigars Dzerviniks
Viesis
Aigars Dzerviniks

Ja ar visām šīm lieliskajām izmaiņām nenāks jaunas krāsas fonam un flīzēm, es izmetīšu savu telefonu pa logu un iegādāšos iPhone.

Aigars
Viesis
Aigars

Jā, dīvaini, ka nevar izvēlēties no visām RGB krāsām. Nav jau tik sarežģīti pieprogrammēt tādu “color picker”.

Road_Runner
Viesis
Road_Runner

Beidzot būs iespēja aplikācijas glabāt uz SD kartes, nebūs mūžīgā problēma ar atmiņas trūkumu.

Rihards
Viesis
Rihards

Apnika skatīties 12 minūtes, lai redzētu dažas nianses. Pārāk daudz tukšu vārdu un peles kustību. moš parādīsies kāds īsāks video vai raksts kurā visi jaunumi būs salikti tik pa punktiem.

Kristaps
Viesis
Kristaps

Kā Androīdists varu teikt, ka šo video tas čalis varēja vismaz uz pusi saīsināt – noskatījos “pa diagonāli” un tāpat neko diži “sensacionālu” nesaskatīju. Vienīgi to, ka “noklusējuma” Facebook aplikāciju izmetuši. Un, ja godīgi, mūsdienās vairs pilnīgi ne ar ko nepārsteigsi, kā tas bija, piemēram pirms paša pirmā iPhone iznākšanas, kad visa pasaule teica – WOW…