Reklāma

Windows Phone vēl arī 2019. gadā turpinās lēni mirt

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Windows Phone jau kļuvusi par mītisku viedtālruņu operētājsistēmu. Microsoft vēlējās izgriezt pogas Apple iOS un Google Android, bet tas neizdevās. Windows Phone ziedu laikos – 2013. gadā – tika lēsts, ka Windows Phone aizņem aptuveni 3.9% no mobilo operētājsistēmu tirgus. Tobrīd tika uzskatīts, ka Android ir 75.9% un iOS ir 16.9 tirgus daļa.

Pagājušajā gadā Microsoft atzina, ka Windows Phone vairs nesaņems nevienu jaunu viedtālruni. Tāpat Windows Phone operētājsistēma vairs netiek papildināta ar jaunām iespējām.

Microsoft tikko paziņojis, ka Windows Phone 8.x un agrāk izlaistās operētājsistēmas versijas 31. oktobrī vairs nepieņems jaunas lietotnes (lietotņu veikals vairs tās nepieņems). No nākamā gada 1. jūlija Windows Phone 8.x vairs nesaņems lietotņu atjauninājumus.

Microsoft vienlaikus paziņojis, ka Windows 10 ierīces (planšetdatori) turpinās saņemt atjauninājumus, bet nekas nav minēts par Windows 10 Mobile (viedtālruņu) operētājsistēmu.

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Elvis Meisters

Lumia 1020 pēc nez cik gadu lietošanas joprojām strādā fantastiski ātri, baterija 2-3 dienas zvanot daudz. Viss strādā un griežas. Žēl viss tas.

Usinss

Tā notiek, kad tirgu diktē ne pārāk apzinīgas būtnes un hipsteri. Labie produkti izmirst. Vispirms Nokia kā tāda ar symbian OS un tad Nokia Microsoft paspārnē. Un tā var skaitīt daudzas lietas, kuras hipsteri neuzķēra….

Elvis Meisters

Jap. Man lādē joprojām stāv Lumia 920 un 925. Nevienas mazākās problēmas. OS resetot nav bijušas vajadzības, strādā tikpat ātri arī uz WM10.
Būtu developeri sākuši taisīt apps tur, mož jau būtu aizgājis.

Kristaps Skutelis

Rrrrr….comment image

Elvis Meisters

Aww. 70 eiro telefons, kur joprojām 100%, ka strādā ātri un labi.

Kristaps Skutelis

Nuuu, ja telefons ir tikai zvanu/SMS funkcija, plus, varbūt pārlūks, tad, jā, noteikti strādā kā zvērs. Jāuzlādē un jāpatestē :)

Elvis Meisters

A kam vēl citam telefonu izmanto? :O Pado ziņu kā ir :D

Kristaps Skutelis

Pagaidām šitā :)comment image

Kristaps

Kam, kam – kā vēl veco Nokiju laikā – naglu dauzīšanai sienā :D

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: