Jaunajā gadā pasaulē populārākais saziņas serviss WhatsApp pārstās strādāt vairākos viedtālruņos. Par izmaiņām jau iepriekš bija ziņots, WhatsApp pārstās darboties vecākos iPhone modeļos, Android un arī Windows Phone.

Jau 1. janvārī WhatsApp nebūs pieejams BlackBerry OS, BlackBerry 10, Windows Phone 8.0 un vecākām Windows Phone versijām. Tāpat WhatsApp nebūs pieejams Nokia S40 izmantotājiem. Android 2.3.7 Gingerbread un vecāki Android viedtālruņi saglabās WhatsApp darbību līdz 2020. gada 1. februārim.

Reklāma

WhatsApp ir pasaulē populārākais saziņas serviss ar vairāk nekā vienu miljardu lietotāju. WhatsApp darbību uzsāka 2009. gadā, un tobrīd operētājsistēmu izplatības sadalījums bija pavisam citāds. Apple App Store lietotņu veikalam bija vien pāris mēneši, aptuveni 70% no viedtālruņiem bija ar BlackBerry un Nokia veidotām operētājsistēmām. Šībrīža operētājsistēmu giganti Google un Apple (abi aizņem aptuveni 99% no mobilo operētājsistēmu tirgus) 2009. gadā kopā pārdeva vien ceturto daļu no kopējā viedierīču skaita.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Renārs

Kuri tad būs tie vecākie iphone modeļi?

Kristaps

Gan jau pats lieto vēl 2007. gada iPhone modeli, ja tā jautā? ;)

Renārs

Nē, nē man nav tik sens. Man ir SE. 😂

Skābene

Aha, Senior Edition! :D

digitalk

32-bitīgie?

Kristaps

Nop. Vēl joprojām 16bit 😂

Kristaps Skutelis

Runa ir par iPhone 3GS un vecākiem modeļiem, kā arī iPhone, kas darbojas ar iOS 6 un vecāku OS versiju. Tātad, ļooooooti veci iPhone.

Renārs

Paldies!

Kristaps

Pārlasot un pārlasot virsrakstu var nejauši izlasīt šādi: “Kuri telefoni zaudēs nevainību 1. janvārī” :))

bumbieris

Manam 9-bitu bumbierim ir savs balsts.