Web Analytics
More
  Reklāma

  Stīva Džobsa vizītkarte pārdota par vairāk nekā 180 000 dolāru

  Jaunākie raksti

  Ik pa laikam notiek dažādas izsoles, kurās lielākie fani var iegādāties dažādas “Apple” senlietas, piemēram, kompānijas līdzradītāja Stīva Džobsa piemiņas lietas. “RR Auction” tikko noslēdza savu jaunāko “Apple” piemiņas lietu izsoli, kurā kā viena no dārgākajām precēm tika piedāvāta Stīva Džobsa vizītkarte “teju ideālā” stāvoklī. Pārsteigums vai nē, bet tā tika pārdota par 181 183 ASV dolāriem.

  “RR Auction” atklājusi, ka līdz šim pārdevusi desmit Stīva Džobsa vizītkartes, un tikai viena no tām datēta ar 1983. gadu, kas ir pēdējā pārdotā. Vēl vērtīgāku šo vizītkarti padara PSA/DNS pakāpe “GEM MT 10”, kas ir klasificēta kā “praktiski perfekta”. Tas nozīmē, ka šī vizītkarte ir ļoti labi saglabājusies, ar skaidri salasāmiem uzrakstiem, četriem perfekti asiem stūriem – gluži kā tikko radīta.

  Reklāma
  Advertisement

  Tiesa, tai tomēr ir daži trūkumi, piemēram, priekšpusē un aizmugurē ir nelieli traipi. Taču tas nebija šķērslis šo Stīva Džobsa vizītkarti izsolē pārdot par 181 183 dolāriem, kas ir teju divreiz vairāk par “RR Auction” sākotnējām prognozēm. Būtiski, ka šī vizītkarte maksā vairāk nekā Stīva Džobsa parakstīts čeks, kas tika pārdots par 176 850 USD un oriģināls, neattaisīts 4 GB iPhone, ko nopirka par 147 286 USD.

  Avots9to5mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  26.03.2024 10:25

  Nespēju pat iedomāties, cik samaksātu fanātiķi par sektas līdera sviedru pili stikla pudelītē vai zeķēm, ko tas par dolāru nopirka wallmart bet uzvilka tikai vienu reizi, pielaikojot.

  Krotow
  26.03.2024 11:21
  Reply to  Biteme

  Viņi par to vēl kausies izsolēs un mēnesi stāvēs rindā uz ielas.

  Reklāma