Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple plāno izlaist stilīgus krāsainus kabeļus

  Jaunākie raksti

  Saistībā ar gaidāmo iPhone 15 prezentāciju septembrī, gandrīz katru dienu parādās arvien jaunas baumas par Apple viedtālruņiem. Tiek spekulēts, ka jaunie telefoni būs aprīkoti ar telefonam atbilstošas krāsa uzlādes vadu.

  Nākamie iPhone 15 modeļi būs aprīkoti ar USB-C pieslēgvietu, ko pieprasa Eiropas Savienības noteiktie regulējumi. Līdz ar to vairs nebūs nepieciešams Lightning kabelis, un iPhone tālruņu kastītē atradīsim jaunus uzlādes kabeļus. Iespējams, ka to krāsa būs pieskaņota telefona dizainam.

  Reklāma
  Advertisement

  Kāds lietotājs X jeb Twitter platformā parādījis bildes ar gaiši zilas, melnas un rozā krāsas uzlādes kabeļiem, kas varētu atbilst gaidāmo iPhone krāsai. Tāpat šie uzlādes kabeļi būtu veidoti ar jauno pīto dizainu. Šie uzlādes vadi ir izturīgāki, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes vadiem. Līdzīga dizaina vadus jau saņem Apple MacBook Air portatīvie datori MagSafe uzlādei.

  Jaunie uzlādes kabeļi tagad abos galos būs aprīkoti ar USB-C pieslēgvietu. Jāatzīst, ka šīs baumas gan negribas ņemt pārāk nopietni, tāpēc būs jāsagaida oficiālā iPhone 15 izziņošana pēc aptuveni trim nedēļām.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Zefīrs
  23.08.2023 11:10

  Stilīgi!

  Krotow
  23.08.2023 13:14

  Cik ātri saplīsis?

  Reklāma