Web Analytics
More
  Reklāma

  Baumo, ka watchOS 10 versija fokusēsies uz logrīku izmantošanu Apple viedpulksteņos

  Jaunākie raksti

  Šogad gaidāmā Apple Watch viedpulksteņu operētājsistēma watchOS 10 varētu saņemt līdz šim lielākās vizuālās un funkcionālās izmaiņas, jo tā koncentrēsies tieši uz logrīku izmantošanu.

  Līdz šim logrīki tika izmantoti iPhone un iPad ierīcēs, bet sarakstam varētu pievienoties tieši Apple Watch. Jaunajā operētājsistēmā tie varētu kļūt par centrālo daļu no viedpulksteņa saskarnes. Proti, dažāda veida interaktīvā informācija parādīsies ekrānā, skatoties pulkstenī, bez papildu nepieciešamības atvērt lietotnes, kā tas ir bijis līdz šim.

  Reklāma


  Piemēram, uzreiz varētu redzēt plašāku informāciju par savām aktivitātēm vai ar skārienu palīdzību pārslēgt logrīkus, kas attēlo informāciju par laikapstākļiem un kalendāra notikumiem, kā arī no citām lietotnēm. Tāpat watchOS 10 varētu mainīt ritošās pogas darbības principu, kas varētu atvērt šo logrīku skatu, bet līdz šim tā aizvedusi uz Apple Watch sākuma ekrānu.

  Jācer, ka šīs baumas izrādīsies patiesas, jo Apple viedpulksteņu operētājsistēma tiešām nav mainījusies pēdējos gados, jo katru gadu tā saņem minimālus izskaistinājumus, bet ne krietni plašāku funkcionalitāti.

  Avots9TO5Mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma