Web Analytics
More
  Reklāma

  Windows 11 saņems Bing čatbotu operētājsistēmas uzdevumjoslā

  Jaunākie raksti

  Microsoft ir izdevies atdzīvināt sava meklētājservisa Bing popularitāti, nodrošināt tā integrāciju ar mākslīgā intelekta servisu ChatGPT. Tagad zināms, ka šī integrācija būs pieejama Windows 11 uzdevumjoslas meklētājā.

  Šis ir nākamais sadarbības attīstības solis, jo tādējādi arvien plašākam lietotāju skaitam būs iespēja pašiem uz savas ādas notestēt ChatGPT mākslīgākā intelekta modeli. No otras puses vairāk vaicājumu ļaus tam kļūt gudrākam. Lielos vilcienos jau esošā Bing integrācija tiks pārnesta uz meklēšanas logu, kas pieejams Windows 11 uzdevumjoslā.

  Reklāma

  Lai saņemtu piekļuvi šai funkcionalitātei, būs nepieciešams pieteikties Bing ChatGPT programmā. Pagaidām tā nebūs publiski pieejama visiem Windows 11 lietotājiem, nemaz nerunājot par Windows 10 īpašniekiem. Tiem, kuri būs saņēmuši šo iespēju uzdevumjoslā, redzēs Bing ikonu tajā.

  Kā norāda Microsoft, tad uzdevumjosla saņem 500 miljonus vaicājumu mēnesī, kas nozīmē, ka ChatGPT ar laiku saņems ļoti noderīgu informāciju, no kuras mācīties. Izskatās, ka Microsoft ļoti augstu vērtē mākslīgā intelekta iespējas, lai riskētu jau pietiekami ātri šīs integrācijas nodrošināt vairākos produktos. Iespējams, ka nākotnē tas nesīs jaunu popularitātes vilni uzņēmumam, kamēr citi būs nokavējuši šo brīdi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Raivis Terinks
  16.03.2023 09:45

  Vakar pēc updeita, ieraudzīju, un nobrīnījos kas tas par jaunu brīnumu… Šodien vajadzēs notestēt.

  Žumapel
  16.03.2023 10:44

  Labi, ka piespiedu kārtā to apdeits neuzlika atpakaļ. Es visu parasti no taskbara nahrenizēju. Arī to joslu

  Biteme
  16.03.2023 11:32

  Pavaicās šim, kas īsti ir bing čatbots, tas sāks stāstīt un kompis iekārsies tā, ka būs jātaisa windows resets)

  Gaļas pārstrādes uzņēmuma galvenais mies
  16.03.2023 16:51
  Reply to  Biteme

  Uh, es tieši zinu pareizos jautājumus kurus uzdot. It īpaši ja tas skar minoritāšu tēmu, arī par Latviju runājot. Man jāzin taisnība.. vai patiesība?

  Krotow
  16.03.2023 22:08

  Vēl viens rīkjoslas pied***ējs?

  Edgars
  17.03.2023 04:33
  Reply to  Krotow

  Un vēl viens bubinātājs ;)

  Reklāma