Quantcast
More
  Reklāma

  Microsoft noslēdz 10 gadu līgumu ar Nintendo, lai šajās konsolēs varētu piedāvāt “Call of Duty”

  Jaunākie raksti

  Microsoft joprojām nav saņēmis oficiālu atļauju iegādāties videospēļu izstrādes uzņēmumu Activision Blizzard, jo regulējošās iestādes bažījas par to, vai tādējādi netiks ierobežota daudzu videospēļu pieejamība citās platformās.

  Lai atspēkotu visas bažas, Microsoft ir piedāvājis noslēgt īpašus 10 gadu līgumus ar Sony, Nintendo un Valve, kuras ietvaros uzņēmums apņemas izstrādāt un piedāvāt Activision veidotās videospēles dažādām platformām. Kaut arī Sony un Valve nav parakstījušas šīs vienošanās, tikmēr Nintendo to ir apstiprinājis.

  Tas nozīmē, ka šajās konsolēs pēc ilgāka posma atgriezīsies videospēļu sērija “Call of Duty“, kā arī Microsoft paziņojumā tiek runāts par Xbox spēlēm kopumā. Ko varētu uztvert kā zīmi, ka Microsoft gatavojas piedāvāt arī citas spēles uz dažādām platformām, tādējādi parādot to, ka viņu plānos nav liegt pieeju Activision Blizzard videospēlēm, padarot tās ekskluzīvas Xbox konsolei.

  Pavisam drīz varētu būt zināma informācija par to, vai Eiropas Savienībā tiks apstiprināts Activision iegādes darījums, kas varētu būt pagrieziena punkts jaunajā sadarbībā.

  AvotsKitguru
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  10 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  REALAIS
  23.02.2023 09:28

  Ko tik nedarīs. Vairāk gan patika Microsoft čīkstēšana, cik slikti viņiem tirgojas Xbox salīdzinot ar Playstation.

  Un skaidri zināms, ka uz Switch šajā brīdī nevar piedāvāt šāda veida spēles, jo Switch ir tuvāk telefonam nekā konsolei jaudas ziņā. Tad vai nu uz Switch tiks piedāvāts spēli strīmot vai arī Switch gatavo daudz jaudīgāku konsoli tuvākajos gados?

  Mr.T
  23.02.2023 09:59
  Reply to  REALAIS

  Now that the deal is official, a new question exists: Just how will the Switch run the latest CoD games? It’s likely that the game will have to be played via the cloud, like many next-gen titles on Switch, such as Control, Hitman 3, and others.

  REALAIS
  23.02.2023 10:15
  Reply to  Mr.T

  Zinot, ka COD ir dominējošs tieši kā online spēle, spēlēt šādas spēles caur Cloud? Veiksmi ar kvalitatīvu internetu un izrietošajām lietām.

  KKTK
  23.02.2023 17:12
  Reply to  REALAIS

  Izskatās iepriecinoši. Cik tur darbiniekus atlaida Microsoft?

  REALAIS
  23.02.2023 19:01
  Reply to  KKTK

  Darbiniekiem nevar samaksāt, pārāk dārgi. Iztērēt 69 miljardus par pāris spēlēm ir tieši laikā.

  Kursors.lv
  23.02.2023 20:30
  Reply to  REALAIS

  Lai pelnītu naudu, tā ir jātērē. Šim nav nekāda sakara ar darbinieku atlaišanu.

  REALAIS
  23.02.2023 22:20

  Ir ir, bet Xbox Gamepass vēl var paspēt aplauzties un tad tā naudas tērēšana paliks mīnusos. Kamēr Sony iekasē lielu naudu par savām tiešajām spēlēm, Xbox no saviem lielajiem grāvējiem neko daudz nenopelnīs.
  Bet jā, Xbox grib ātri izgrūzt daudz naudas par lielajiem izstrādātājiem lai radītu maksimāli lielu monopolu. Lai veicas ar Gamepass.

  Aigars Axx
  23.02.2023 21:36
  Reply to  REALAIS

  Šamais labs!!! :-)

  Kartupelis3
  23.02.2023 12:04

  bija baumas, ka jauns swich beidzot tipa tuvojas.. varbūt tas varēs?

  REALAIS
  23.02.2023 12:51
  Reply to  Kartupelis3

  Lai varētu pa taisno uz Switch, tad tam jābūt jaudā līdzvērtīgam PS5 un Xbox Series X.

  Reklāma