Quantcast
More
  Reklāma

  Tesla Model S un Model X automašīnās varēs spēlēt Steam videospēles

  Jaunākie raksti

  Reizē ar Teslas automašīnu programmatūras atjauninājumu neilgi pirms Ziemassvētkiem, autoražotājs Beta režīmā ir palaidis iespēju braucējiem izmantot videospēļu platformu Steam un piekļūt lielam skaitam videospēļu no savas automašīnas.

  Pēdējos gados Tesla ir strādājusi pie tā, lai nodrošinātu videospēļu integrāciju mašīnas vadības sistēmā, un liels pārsteigums bijis tas, ka tika mērķēts nodrošināt pat Steam servisu ar jaudīgākajām videospēlēm. Kaut arī Beta režīms tika solīts jau šī gada augustā, tas beidzot nonācis jaunāko Model S un Model X automašīnu modeļos, jo tie ir aprīkoti ar jaudīgāku izklaides sistēmu.

  Nav precīzi zināma šīs sistēmas tehniskā specifikācija, bet pēc pieejamās informācijas un spekulācijām tā varētu būt mazliet spējīgāka par Microsoft Series S konsoli, kas arī ļauj palaist Steam servisu savās automašīnās. Lai spēles padarītu ērtāk spēlējamas, ar abiem skārienjutīgajiem ekrāniem ir iespējams savienot bezvadu kontrolieri. Tāpat jauno Tesla automašīnu modeļiem ir lielāka cietā diska ietilpības, kas ļauj ērtāk apstrādāt Steam bibliotēku.

  Varbūt kādam no mūsu lasītājiem ir jaunās paaudzes Model S vai Model X modeļi, un var apstiprināt, ka Steam Beta programma ir pieejama spēlēšanai?

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  16.12.2022 10:08

  Ar steigu jāgroza CSN, jo auto ekrānus lietot braukšanas laikā vēl nav aizliegts.

  Reklāma