Web Analytics
More
  Reklāma

  Jaguar Land Rover cenšas piesaistīt no Twitter un Meta atlaistos speciālistus

  Jaunākie raksti

  Britu autoražotājs Jaguar Land Rover cenšas piesaistīt no Twitter un Meta atbrīvotos inženierus un programmētājus, lai aizpildītu virkni vakanču šajās jomās. Uzņēmums kopumā vēlas piesaistīt vismaz 800 speciālistus, kuri strādās dažādās valstīs – Lielbritānijā, ASV, Ķīnā un Indijā.

  JLR oficiālajā paziņojumā norāda, ka tiks izveidota speciāla pieteikšanās “atbrīvotajiem tehnoloģiju darbiniekiem, kas seko masveida atlaišanām Meta, Twitter un citos uzņēmumos.” Britu autoražotājs nav slēpis savas ambīcijas attīstīt autonomās braukšanas tehnoloģijas un citus jaunumus, tāpēc inženieri un programmētāji viņiem būs ļoti nepieciešami.

  Reklāma

  Kompānijas galvenais komunikācijas cilvēks Entonijs Batls intervijā Bloomberg skaidrojis, ka autoražotājs uzsācis savu digitālo transformāciju, bet iespēja piesaistīt kvalificētus speciālistus ir nākamais solis šajā procesā. Twitter un Meta pēdējā laikā atlaiduši tūkstošiem darbinieku, savukārt Jaguar Land Rover un citi uzņēmumi savā paspārnē vēlas iegūt tik daudz speciālistu, cik vien iespējams.

  AvotsCarBuzz
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma