Web Analytics
More
  Reklāma

  1. oktobrī Rīgā norisināsies IT karjeras pasākums WORK[IT]

  Jaunākie raksti

  Šī gada 1.oktobrī RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O telpās (Durbes ielā 4, Rīgā) no pulksten 10.00 līdz 16.00 notiks IT karjeras pasākums Latvijā – Work[IT], vienuviet pulcējot nozīmīgākos IT nozares darba devējus un vairāk nekā 1000 darba meklētājus. Pasākumu jau trešo gadu organizē karjeras maiņas skola pieaugušajiem “Riga Coding School”.

  Pasākums tiek organizēts, lai palīdzētu uzņēmumiem atklāt jaunus talantus un risināt darbinieku trūkumu tirgū kopumā. WORK[IT] karjeras dienas ietvaros ikvienam interesentam būs iespēja satikt potenciālos darba devējus, uzzināt sev interesējošus jautājumus, piedalīties praktiskās darbnīcās un uzklausīt arī citu pieredzes stāstu par pārkvalificēšanos uz IT jomu. Pasākuma un arī Riga Coding School skolas mērķis ir parādīt to, ka IT nozare ir atvērta ikvienam un nekad nav par vēlu vai par sarežģītu īstenot to kā nākamo soli savā karjerā.

  Reklāma

  “Bieži nākas dzirdēt, ka cilvēki vēlas sākt strādāt IT jomā, taču trūkst izpratnes par IT nozari kopumā un iespējām tajā.  Tāpēc šī gada programmu papildināsim ar diskusijām un izglītojošiem semināriem, par to kā soli pa solim plānot savu karjera maiņu, ar ko jārēķinās pārkvalificēšanās procesā, kā arī kādas specialitātes ir pieejamas IT nozarē kopumā.” komentē Aiga Kalniņa, pasākuma WORK[IT] galvenā organizatore.

  Šī gada programmu papildinās Ašās darba intervijas, kas tiek organizētas sadarbībā ar Visas iespējas. To ietvaros dalībniekiem būs iespēja īsu interviju veidā satikt dažādu IT uzņēmumu pārstāvjus, kas atlasīti, balstoties uz īpaši izveidotu algoritma sistēmu, kas ņem vērā gan kandidāta, gan darba devēja vēlmes.

  Šobrīd dalību pasākumā apstiprinājuši tādi uzņēmumi kā “TietoEvry”, “Luminor”, “SEB” “Magebit”, “Eleving Group”, “Mitigate”, “Evolution Latvia” citi.

  Pasākuma programmai var sekot līdzi Riga Coding School sociālajos tīklos. Pasākums ir bezmaksas, savu dalību iespējams reģistrēt https://work-it.lv

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma