Reklāma

Nākamie iPhone 14 modeļi varētu būt par 15% dārgāki, salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi

Jaunākie raksti

Lētākais Google Chromecast HD Eiropā maksā 40 eiro

Google beidzot atjaunojusi Chromecast piedāvājumu ar Chromecast HD modeli, kas ir uz pusi lētāks par Chromecast 4K versiju. Chromecast...

Karam Ukrainā turpinoties, ASV astronauts uz kosmosa staciju dodas ar Krievijas raķeti

Karš Ukrainā norit jau septiņus mēnešus, un pagaidām nekas neliecina, ka tas tuvākajā laikā varētu norimt. Tieši pretēji. Tikmēr,...

Videospēle “God of War Ragnarök” aizņems divreiz vairāk vietas nekā iepriekšējā daļa

Pirms divām nedēļām PlayStation rīkotajā prezentācijā tika parādīti dažādu gaidāmo videospēļu reklāmas rullīši, tai skaitā "God of War Ragnarök"....

“Garmin” nāk klajā ar savu pirmo viedo asinsspiediena mērītāju

Bez viedajiem pulksteņiem elektronikas ražotājs "Garmin" piedāvā arī dažādas ierīces, kas ļauj būt labākā lietas kursā par veselību un...

Škoda Karoq apskats – joprojām brīnišķīgi universāls auto

Škoda Karoq ir kā zelta vidusceļš čehu autoražotāja krosoveru piedāvājumā – izmērā pietiekami liels, lai apmierinātu lielāko daļu ikdienas...

Mēnesi pirms nākamo Apple iPhone 14 izziņošanas (ja tas notiks septembrī), analītiķi pauduši pārliecību, ka tiks paaugstināta nākamo iPhone modeļu cena. Kaut gan pagaidām nav zināms precīzs sadārdzinājums, tas varētu būt aptuveni 15% robežās.

Protams, šī nav patīkama ziņa mums pircējiem, zinot gan šī brīža dzīves sadārdzinājumu, gan to, ka konkurenti cenas tā nepaaugstina. Piemēram, jaunie Samsung salokāmie tālruņi saglabājuši iepriekšējo cenu līmeni. Vienīgais, kas varētu kompensēt cenas pieaugumu, būtu Pro modeļiem palielinātā bāzes atmiņa līdz 256 GB. Tomēr tehniski sanāk, ka pircējs jau par to samaksās tāpat. Šis gan attiecas tikai uz Pro sērijas modeļiem.

Aktuāls jautājums paliek par iPhone 14 modeļiem, kuri šajā reizē būs divos izmēros, bet otrs Max modelis būs lielāks par klasisko izmēru. Tā kā tiek baumots, ka šie modeļi joprojām saņems iepriekšējās paaudzes A15 Bionic procesoru un 128 GB minimālo atmiņas ietilpību, kas īsti neveicina pat morālu skaidrojumu cenas pieaugumam. Piemēram, iPhone 13 Pro Amerikas tirgū maksā 999 USD, bet iPhone 14 Pro varētu sākties no 1099 USD, bet Pro Max modelis no 1199 USD.

Avots: TrendForce

Jāatzīst, ka arī šogad baumas liekas diezgan precīzas, tomēr daudz jautājumu ir ap parasto iPhone 14 modeli un tā specifikāciju, ko varēsim uzzināt pēc aptuveni mēneša.

Reklāma

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
15 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Nospam
12.08.2022 08:51

Vai tad ko citu no apple kompanijas var gaidīt? Šamējie jau 10 gadus ar katru jauno paaudzi ik gadu, pieliek tik kaut ko klāt cenai un tad zombē KA MET ĀRĀ TO PUSOTRU VAI DIVUS GADUS VECO JO TEV VAJAG JAUNO! (un daudzi uzķeras ar)

Kursors.lv
12.08.2022 08:56
Reply to  Nospam

Vai ne? Aptuveni tāpat, kā visi citi telefonu ražotāji.

Tītars
12.08.2022 13:05
Reply to  Nospam

Esmu telefonu upgreidojis pēc gada, un esmu telefonu upgreidojis pēc pieciem, viss atkarīgs no piedāvājuma un vēlamās funkcionalitātes. Tāds “skatiens cita maciņā” salīdzinājums. Ja ir kāda kompānija kas var lepoties ar tehnoloģijas noturību/novecošanas ātrumu tad Apple ir viena no tām kompānijām. Vari droši staigāt ar iPhone 6s un izmantot jaunāko iOS. Citas platformas paslaik ieklibo ar šo un tiešām pēc 2 gadiem Tev ir morāli novecojusi ierīce, lai arī hardware ir labā stāvoklī. Tas kas Apple pietrūkst ir DIY opcijas, un izskatās ka turpmākie engineering efforti to (negribīgi?) labo. Ja cilvēkam ir jābūt iespējai mājas apstākļos salabot visvieglāk plīstošās detaļas… Read more »

Biteme
12.08.2022 13:16
Reply to  Tītars

Kā izpaužas novecojusi ierīce? Pārstāj darboties ibankas vai biļešu aplikācijas? Nepienāk zvani vai modēms laiž cauri tikai nullītes vai vieniniekus?

Nav jaunākā OS versija, nu un? Pārlūks tāpat atjauninās. Bet kurš no privātā telefona lien apšaubāmās lapās, izņemot pirmās ziemas skolēnus kas vēl nenojauš par sifoniem? Man šķiet, ka N-1 OS versija nav nekas traģisks, reizēm pat ļoti veselīgi no stabilitātes viedokļa)

Tītars
12.08.2022 13:27
Reply to  Biteme

Biased, anekdotiski, etc etc. Morāli novecojusi, as in software aizķēries pagātnē, netiek risinātas obvious kaites, memory leaks u.c. . iOS nevar salīdzināt sajā ziņā jo cik iOS ir izmantots, core lietas vienmēr bijušas stabilas (sms, zvani, pārlūks, kamera, faili) To pašu nevaru teikt par savu Android pieredzi, ceru ka tā pēdējo piecu gadu laikā ir uzlabojusies. Pirmais kas pievīla bija Sony, telefons pēc 2 gadi kārās lai atvērtu SMS, uz zvaniem nevarēja atbildēt jo telefons ielagoja. Kamera prasija minūti lai būtu gatava darbam, tur no momenta-šāviņa varēja nebūt ne runas. Protams to varēja kaut kā mazināt, veicot 3rd party memory… Read more »

Biteme
12.08.2022 13:41
Reply to  Tītars

Vecīt, tu neapvainojies, bet cilvēks kas foto sauc par šāviņu nerada ķenera iespaidu un tikpat labi tu tur kaut ko saspaidīji uz savu galvu vai sekojot indiešu blogeru ātrrunas pantiem jotubē…un tad vissirslikti.

Tītars
12.08.2022 14:24
Reply to  Biteme

Te jau ir vairāk projection kā kritika.

KKTK
12.08.2022 15:47
Reply to  Tītars

Lasu un ar vien vairāk saprotu, ka ir cilvēki, kas atvērtu OS sačakarē diezgn ātri. Lūk tiem arī lai ir slēgtais tas iOS. Rezultātā visi laimīgi. Galvenais nemēģināt abus salīdzināt.

Tītars
12.08.2022 16:17
Reply to  KKTK

Average Androīda telefons ir tikpat open source cik iOS, salīdzinājums nav īsti vietā. Citādi varētu visu fluffware un bloatware izmest bez garantijas pazaudēšanas. Manas Androīda pasaules zināšanas gan ielago 5+ gadus, bet cik zinu tad telefonu saraksts ar patiesu open-source ir visai īss.

kkā tā
12.08.2022 14:01
Reply to  Nospam

Ja pareizi atceros, viens modelis bija lētāks par iepriekšējo, bet neatceros kurš.
Man ir i11, paņēmu pirmajā dienā kā bija pārdošanā LMT, septembra beigās vai oktobrī būs 3 gadi. Battery health 82%, pārējais viss kā jauns, jo ar plēvi un “panelīti” no pirmās dienas. Atjauninājumi nāk, viss iet, neredzu jēgu mainīt, īpaši jau pie tādām cenām.

Dainis
12.08.2022 19:44
Reply to  Nospam

Man savā ziņā vienalga kāda os, bet diemžēl šidien tikai serde piedāvā 5.4” ekrānu un vēl ideālu sejas atpazīšanu, jo pat manas sievas samsung flagmanis ar pirkstu nestrādā korekti, tākā visi andruhas fani var ar šo aizrīties un ieskriet stabā

Tītars
12.08.2022 13:32

1k Eur 2021 nav tas pats kas 1k Eur 2022, cipara pieaugums bija gaidāms.

Mareks
12.08.2022 14:08

Samsung tagad ir garantēti 4 Android atjauninājumi un 5 gadi drošības atjauninājumi. Tā ka tas sifons ar saviem 5 gadu atjauninājumiem vairs nav nekas ievērības cienīgs.

Tītars
12.08.2022 14:26
Reply to  Mareks

Konkurence ir veselīga lieta.

Serde
14.08.2022 12:35
Reply to  Mareks

Tikai tas tavs andris karsis tā, ka nemetās, jo aizmirsi, ka sifonam ir savi proči, androidi izmanto to sūda snapdragonu! Vispār šo visu grūti salīdzināt, jo sifonam ir savs procis un savs os, kamēr visādi androīdi pat aktuālie šī brīža modeli cīnās ar karstumu, un piedevām ir lēnāki par apple procesoriem, nemaz nerunāsim par ramu utt kur iphonam ir 4/6 un andrim 12/16, un protams iphons tik un tā ir ātrāks! Man un daudziem protams pie kajas tas “salīdzinājuma” ātrums, jo tas andris tik un tā ir loti labs viedtālrunis, bet jau jau reiz sākam di*sties par dzelžiem un softu,… Read more »

Reklāma