Reklāma

Beidzot oficiāli iespējams no Android uz iOS ierīcēm pārvietot WhatsApp ziņu vēsturi

Jaunākie raksti

Kādu viedtālruni izvēlēties skolēnam 2022. gadā?

Kad jāsāk rakstīt par skolēniem draudzīgajiem viedtālruņiem, ir skaidrs, ka draiskā vasaras, atvaļinājumu un brīvlaiku sezona iet uz beigām....

Latvija ievērojami apsteidz Igauniju mikroģenerācijas attīstības tempos

Elektrības ražošana, izmantojot saules enerģiju, Latvijā turpina attīstīties ārkārtīgi straujiem soļiem, turklāt mikroģenerācijas (pašražošana mājsaimniecībās) attīstības tempi Latvijā patlaban...

Tesla pārstāvji Kanādā tiekas ar valdības ministru, cenšoties vienoties par rūpnīcas celtniecību

Elektroauto ražotāja Tesla pārstāvji Kanādā tikušies ar valsts zinātnes, inovāciju un industriju ministru Fransuā-Filipu Šampanju (Francois Phillipe Champagne), lai...

BMW M divīzija testē elektroauto ar četriem elektromotoriem

Vācu autoražotāja BMW M divīzija pamazām gatavo savu pirmo elektroauto un notiek dažādi izmēģinājumi - šobrīd aktuālie "i4 M50"...

Samsung nākamajā gadā pārtrauks DDR3 atmiņu ražošanu

Samsung paziņojis par DDR3 atmiņu ražošanas pārtraukšanu jau 2023. gada nogalē. Šobrīd vairums izmanto DDR4 operatīvās atmiņas un jau...

Šī ir vēl viena nozīmīga diena un notikums tehnoloģiju ziņu pasaulē, jo beidzot oficiāli iespējams pārvietot savas WhatsApp ziņas no Android uz iOS ierīcēm.

Visu šo laiku to nebija iespējams izdarīt oficiāli un pietiekami ērti, kas sagādāja lielas galvassāpes tajā brīdī, kad lietotājs iegādājās jaunu Apple viedtālruni, bet iepriekš lietoja Android. Meta (Facebook), kas ir saziņas lietotnes īpašnieki, to skaidro ar drošības situāciju, ka nebija iespējams veikt drošu ziņu šifrēšanu starp dažādām platformām.

Android lietotājiem savās ierīcēs būs jāuzstāda lietotne Move to iOS, ko izstrādājusi Apple, un tā ļaus pārvietot ziņas, foto, video un iepriekš veiktos balss ierakstus. Iepriekšējā gadā Google un Samsung kopīgi strādāja pie pretēja risinājuma, lai no iPhone varētu pārvietot WhatsApp vēsturi savos flagmaņos. Tomēr līdz šim izaicinājumi bija dodoties tieši pretējā virzienā.

Avots: Facebook

Jāpiezīmē, ka informācijas pārvietošanu nevarēs veikt tikai ar WhatsApp lietotni, jo būs nepieciešama minētā papildu lietotne. Tāpat iPhone būs jādarbina iOS 15.5 versija, kas ir šobrīd jaunākā. Tas nozīmē, ka migrācija nedarbosies ar visiem Apple viedtālruņiem, tomēr uzņēmums atbalstu sniedz ilgu laiku. Šī noteikti ir ļoti patīkama ziņa ikvienam no mums, kas nākotnē ļaus brīvāk mainīt savus viedtālruņus. Iespējams, ka kaut kad sagaidīsim arī iPad pielāgotu WhatsApp lietotni.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk
15.06.2022 16:11

nez kāpēc liekas, ka zuckermeta atkal tukši pļūtī, jo ziņas netiek normāli saglabātas pat vienas platformas ietvaros. izmēģināts noresetojot iphoni un pc appu. kur glabājas info nav skaidrs, kad tā sinhronizēsies arī nav skaidrs, bet kad izlasa faq, tad visam bija jānotiek jau aizvakar. tikai nenotiek.

Čiekurs
15.06.2022 19:51
Reply to  digitalk

Nez, man arī ne reizi pa šiem gadiem nav izdevies pilnvērtīgi pārvietot čatu uz jauno ierīci, vai resetojot. Aktīvi beckup’oju, bet te nesen, nomainot ierīci, atkal jaunākais čats tikai no 2019. gada. Kurā pusē te darbojas līkrocis?

Mikus
15.06.2022 20:06

Ko jūs varat krāt vecu novecojošu informāciju tajos Whatsapp čatos…

digitalk
15.06.2022 20:35
Reply to  Mikus

cik gara ir tavu epastu krātuve, viendienīt?

Čiekurs
15.06.2022 22:57
Reply to  Mikus

Man liela daļa šo čatu ir ar darbu saistīti, vai kādu citu relatīvi svarīgu info, ko nav nekādas vajadzības pazaudēt.
Nav arī mirstamā kaite, taču, ja Whatsapp veido beckup klučus un sola, ka viss būs štokos, tad kāpēc viņus nekārt aiz kules, ja tā nav?

Aigars Axx
15.06.2022 23:20
Reply to  Čiekurs

Tāpēc, ka šodien vairumam ir pilnīgi vienalga kā darīt savu darbu. Jo neviens tai kulei netiek klāt. + Konkurences trūkums.

Reklāma