Web Analytics
More
  Reklāma

  Jaunā Stage Manager funkcionalitāte būs pieejama tikai ar M1 aprīkotajiem iPad

  Jaunākie raksti

  Pirmdienas vakarā Apple prezentēja nākamo iPad planšetadatoru operētājsistēmu iPadOS 16, kurai būs jauna programmu ekrānu kārtošanas iespēja Stage Manager. Tagad precīzi zināms, ka tā būs pieejama vienīgi tiem iPad modeļiem, kas aprīkoti ar M1 procesoru.

  Stage Manager funkcionalitāte būs pieejama gan Apple datoriem, gan iPad planšetdatoriem, un tā sagrupēs atvērtos logus ekrāna kreisajā pusē, pēc tam ļaujot tos ērti atvērt. Pagaidām gan līdz galam nav saprotama tās darbība, jo no prezentācijas video to nebija tik viegli uztvert. Tomēr jau tagad zināms, ka iPadOS gadījumā tā būs ierobežoti pieejama piektās paaudzes iPad Air un jaunākajiem iPad Pro modeļiem. Tie vienīgie aprīkoti ar M1 procesoru. Par reālo pielietojumu man pievienojas arī Kristaps.

  Reklāma
  Advertisement

  Iespējams, tā ir lielākā planšetdatoru operētājsistēmas izmaiņa. Pirmo reizi iPad būs iespējams novietot programmu logus vienu uz otru, kā arī manuāli mainīt to izmēru, kas nebija veicams iepriekš. Tāpat kā to darām mūsu datoros. Stage Manager ļaus apvienot līdz četriem atvērtajiem logiem vienā grupā, kā arī papildu grupēšana ārēji pievienotam displejam. Arī tas ir jaunums, jo iPad tagad atbalstīs pilnīgu kontroli pār ārējo displeju.

  Laikam būs jāuzliek iPadOS 16 Beta versija jaunākajam iPad Air, jo tas nonācis manās rokās uz apskatu, kuru publicēsim drīzumā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma