Quantcast
More
  Reklāma

  Google plāno atdzīvināt savu planšetdatoru līniju ar jauno Pixel Tablet

  Jaunākie raksti

  Šī gada Google I/O konferencē par vienu no lielākajiem ierīču jaunumiem un pārsteigumiem varētu būt kļuvuši plāni atdzīvināt Google planšetdatoru, ko sauks Pixel Tablet.

  Pirms trim gadiem uzņēmums paziņoja, ka tomēr neattīstīs planšetdatorus, jo pirmie mēģinājumi ar Pixel Slate ierīci nesa visai lielu neveiksmi. Tomēr Google mēģinās vēlreiz, cerams, ka šoreiz mācoties no kļūdām. Pagaidām gan nav pieejama pārāk plaša informācija, bet jauno planšetdatoru darbinās uzņēmuma mikroshēma Tensor, līdzīgi kā tas ir ar Apple M1 procesoru, kas pieejams iPad planšetdatoros.

  Šobrīd nav zināms Pixel Tablet izmērs, dizains un cena, tomēr Google norādījusi, ka tā būs Premium klases Android ierīce, kam būtu jākonkurē gan ar Samsung Galaxy Tab sēriju, gan jaudīgākajiem iPad planšetdatoriem. Vismaz pēc pirmajiem attēliem Pixel Tablet izskatās kā skārienjutīgais ekrāns no Nest Hub ierīces. Uzņēmums ziņoja, ka lietotājiem ir interese par Pixel sērijas ierīci ar lielāku ekrānu, ko sniegtu jaunais planšetdators.

  Android ierīces nevar lepoties ar spēju pielāgot programmas lielākiem ekrāniem, kas ir viens no iemesliem, kāpēc Pixel Slate jau iepriekš piedzīvoja šādu likteni. Google konferences laikā apsolījusi, ka strādās tieši pie programmatūras, lai pielāgotu vairāk nekā 20 sevis radītās un tirgū populārākās lietotnes, lai uzlabotu lietojamību. Jautājums, vai šī aktualitāte, mērķi un motivācija tiešām saglabāsies, jo Pixel Tablet gaidāms vien 2023. gadā, un nav zināms precīzs laiks.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma