Google Home Hub

No Google šogad visai maz pārsteigumu – gandrīz viss jau bija zināms ar baumu starpniecību.

Google Home Hub ir digitālais balss asistents ar septiņu collu ekrānu, tādējādi Google pielīdzina savus digitālo asistentu produktus konkurentiem. Dažas balss komandas var izsaukt uz ekrāna vadības paneli, piemēram, viedajam mājokļa apgaismojumam. Arī kalendārs un laika prognozes parādīsies ekrānā.

Home Hub ekrānā varēsi demonstrēt Google Photos uzkrātās fotogrāfijas.

Home Hub nav saņēmis kameru, bet vairāki citi līdzvērtīgi produkti ir ieguvuši arī iespēju veikt mājas novērošanu vai videozvana iespējas. Home Hub cena būs 150 dolāri.

Pixel Slate

Android planšetdatoru laiks ir pagājis, Google pārmetusies uz Chrome OS izmantošanu klēpjdatoros un planšetdatoros. Pixel Slate uzskatāms par pirmo Chrome OS planšetdatoru, bet tas spēj darbināt arī Android un Linux paredzēto programmatūru.

Pixel Slate ticis pie 3000 x 2000 LCD ekrāna, tam ir divi uz priekšu vērsti skaļruņi, bet nav austiņu pieslēgvietas. To vietā ir divas USB Type-C pieslēgvietas, gluži kā Pixelbook. Pixel Slate procesoru izvēle ir gana plaša – Intel Celeron, M3, Core i5 un pat Core i7. Pieejamas 4 GB, 8 GB un 16 GB RAM versijas, kā arī atmiņu versijas no 32 GB līdz 256 GB.

Pixel Slate arī vēl nav atrodams Eiropas Google veikalos. ASV cenas ir no 599 dolāriem par Celeron versiju ar 4 GB RAM un 32 GB atmiņu, bet i7 versija sasniedz 1599 dolārus. Tastatūras daļa maksās vēl 150 dolārus klāt.

Pixel 3 un 3 XL

Galvenais Google jaunums ir Pixel 3 un 3 XL viedtālruņi. Tīmeklī jau ir pamatīgs cepiens par Pixel 3 un 3 XL tehniskās specifikācijas pusi – pārāk maz RAM atmiņas, pārāk dārgi viedtālruņi.

Pixel 3 ir 5.5 collu ekrāns, kamēr Pixel 3 XL saņēmis 6.3 collas. Abi viedtālruņi pieejami ar Snapdragon 845 procesoru, 4 GB RAM un 64 GB vai 128 GB atmiņu. Tiešām nav nekāda dižā atmiņu pārbagātība.

Pixel 3 un 3 XL viedtālruņiem ir 12.2 megapikseļu galvenā kamera un divas 8 megapikseļu pašiņu kameras. Google sola uzlabotu Pixel 3 un 3 XL viedtālruņu kameras darbību sliktākā gaismā, gudru digitālo palielinājumu (zoom), fotogrāfiju koriģēšanas iespējas.

Pixel 3 un 3 XL viedtālruņi izmanto OLED tehnoloģijas ekrānus ar HDR atbalstu, Pixel 3 ir 2160 x 1080 izšķirtspēja, lielākajam 3 XL ir 2960 × 1440 izšķirtspēja. Akumulatoru ietilpības attiecīgi 2915 mAh un 3450 mAh.

Pixel 3 un 3 XL cenas ir zināmas – sākot no 849 eiro par mazāko modeli un 949 eiro par XL modeli.

Pixel 3 un 3 XL viedtālruņi pirmie saņems Google Duplex – iespēju viedtālrunim veikt zvanu uz, piemēram, kafejnīcu, lai rezervētu galdiņu. Duplex būs daļa no Google Assistant, bet jārēķinās, ka digitālā asistenta viedās iespējas zvanīt tavā vietā būs pieejamas tikai lielākajās pasaules pilsētās. Sākotnēji Duplex varēsi izmantot Ņujorkā, Fīniksā, Sanfrancisko.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dzintars Rudzitis

Jā, tas ekrāna melnums augšā sāk jau apnikt, tiešām nevar līdzīgi kā samsungi integrē augšā tās kameras un sensorus. Noteikti pievilcīgāka būs mazā versija.

digitalk

iegrauzums radās Apple uzpūsto ambīciju dēļ, kura par visām varītēm gribēja radīt pilnekrāna telefonu – dizains pāri visam, arī usability – un tāpēc iznīdēja arī Home pogu un 3.5 mm austiņu izeju. jo smieklīgāk, ka stulbajai kopētājai Googlei nav pilnekrāna – apakšā ir plata, melna mala.

Uldis M.

Jā – tas ir nedaudz komiski, ka citi ražotāji taisa ekrāna iegrauzumu, kamēr tai pat laikā apakšā ir tukša josla. Nu tak nobīdiet ekrānu uz leju, un nevajadzēs taisīt iegrauzumu – varēs augšējo malu atstāt sensoriem un citām lietām. vai vēl labāk – lai sabāž visu apakšējā daļā. Patiesībā – auss skaļruni tikpat labi varētu likt arī telefona aizmugurē, jo viedtālruņa forma to ļauj vienlīdz ērti turēt arī ar displeju prom no auss… Tur pat nebūtu tik liels ierobežojums izmērā un varētu to uztaisīt vēl spēcīgāku un kvalitatīvāku. Tas tik mums tāds pieradums ka jāliek ar displeju pie auss. Vajag… Read more »

Madara_Saule

Nevar. jo samsung gadījumā tiek zaudēta papildus vesela josla, kas tiek izmantota paziņojumiem, kas ausu gadījumā atrodās blakus kamerai. Ko nozīmē sāk apnikt? Tak uztaisi to melnu, varētu padomāt, ka tas ir tik svarīgi. Vai pērc samsungus.

Jānis

Cena pret speceni garām :/

Madara_Saule

kas tieši garām?

Jānis

Konkurenti par to pašu/līdzīgu summu piedāvā telefonu/s ar labāku specifikāciju kā pixel 3/3xl.

Kristaps Skutelis

Jā, bet Pikseļiem ir iespējas, kas nevienam citam konkurentam nav un nebūs tuvākā pārskatāmā nākotnē.

Madara_Saule

ar labāku kameru?

Uldis Krastiņš

Pixel 3 XL – gada neglītākais flagmanis par 1000EUR. Stājās rindā. Es par Pixel 3, viss tas pats, tikai lētāks un simpātiskāks.

Jukums

Paskaties labāk uz iPhone Xs par 1600$ speceni, nenoģībsti tur par 4 Gb operatīvo.
Man nav skaidrs kādēļ cilvēki pērk tāda veida produktus. Masu idiotisma inficēšanās epidēmija.

Jukums

Un kursors.lv komanda, lūdzu savediet lapu kārtībā, lai atbildes ziņas tiktu ievietotas pareizajās rindās arī viesiem. Paldies!

Kristaps Skutelis

Tā, šo vēlreiz lēnītēm un pa burtiem. Kādiem viesiem? Kādas atbildes ziņas un kādas pareizās rindas? Patiešām nesapratu.

digitalk

Kristapam,
viesis = nereģistrētais lietotājs, atbildes ziņa ir atbilde uz kādu komentāru ;)
ar pareizo rindu domāta stulbā atzaru sistēma, kad atbildes kārtojas zem konkrētā komentāra ar lielāku atkāpi no kreisās malas.

izlogojos pamēģināt, paskatīsimies, vai mana atbilde būs tavam komentāram vai nonāks kā nevienam neadresēts komentārs…

digitalk

ta-dā! un redzams, ka ar sistēmu viss kārtībā…