Reklāma

YouTube TV beidzot saņēmis picture-in-picture režīma atbalstu, bet YouTube joprojām nē

Jaunākie raksti

Dienvidkoreja palaidusi satelītu, izmantojot pirmo pašu radīto raķeti

Dienvidkoreja nupat spērusi nozīmīgu soli, lai kļūtu par daļu no kosmosa valstu saimes. Tiek ziņots, ka Dienvidkoreja pirmo reizi...

“Amazon” iepazīstina ar savu pirmo pilnībā autonomo mobilo noliktavas robotu

Ņemot vērā iespējamo krīzi nodarbinātības jomā, "Amazon" jo cītīgi jāstrādā pie automatizācijas un robotikas risinājumu integrācijas savās noliktavās. Šajā...

Turpinoties lielam pieprasījumam pēc Apple AirTag, varētu tikt izlaists uzlabots modelis

Apple AirTag ierīču izsekotājs tika izlaists nedaudz vairāk kā pirms gada, un izskatās, ka tas ir bijis salīdzinoši populārs,...

PCI Express 7 astoņkārt pārsniegs PCI Express 5 ātrumus

PCI Express 5.0 vēl nav nonācis pie lietotājiem datoros, kad jau PCI-SIG komiteja uzsākusi darbu pie PCI Express 7.0....

Seagate IronWolf Pro 6 TB NAS cietā diska apskats

Seagate IronWolf un IronWolf Pro sērijas diski aptver ietilpības variantus no 1 TB līdz pat iespaidīgiem 20 TB un...

Pirmdienas rīts tehnoloģiju entuziastiem un īpaši Apple lietotājiem iesākās ar patīkamu ziņu, ka YouTube lietotne visiem lietotājiem beidzot būtu pieejama picture-in-picture režīmā iOS operētājsistēmā, tomēr drīz vien izrādījās, ka pagaidām funkcionalitāte darbojas ar YouTube TV lietotni.

Picturein-picture režīms nodrošina iespēju palaist video reizē ar citām lietotnēm un novietot to jebkur uz ekrāna. Tas īpaši ērti darbojas iPad planšetdatoros. Skaidrs, ka no lietotāju skatpunkta šis lieliski noderētu YouTube lietotnei, tomēr joprojām tas nedarbojas. Kaut arī notiek testēšana, tad tik un tā 11. aprīlī nav notikusi oficiāla palaišana ikvienam lietotājam. Kā norāda Google, tad YouTube TV ir pieejama picture-in-picture režīmā visiem iOS 14 un iOS 15 lietotājiem, tomēr tikai YouTube Premium abonenti šo iespēju var testēt YouTube lietotnes sakarā.

Tas gan nenozīmē, ka režīms nenonāks pie visiem lietotājiem, tomēr plāni pagaidām ir atlikti. Iespējams, ka to pakāpeniski palaidīs ASV lietotājiem, un tad jau globāli. Iespējams, ka mazajā iPhone ekrānā tas nebūtu tik ērti lietojami un svarīgi, kaut gan mūsdienās video saturu patērē arī šāda izmēra ierīcēs, tomēr iPad lietošanā tas ir ļoti noderīgi. Pagaidām atkal atliek vienīgi gaidīt.

AvotsGizmodo
Reklāma

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
10 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
geksis
14.04.2022 08:29

nesaprotu kāpēc šis ir pasniegts kā kautkas jauns? Opera pārlūkā šis darbojas jau 100 gadus.

geksis
14.04.2022 09:14

nezinu par iOS, bet win opera ir iespējams ieslēgt, ja pārej uz citu tabu tad video automātiski sāk darboties picture-in-picture. Pats šo esmu atslēdzis, jo brīžiem traucē, ja tiek palaists video, kurš ir tikai jāklausās, nevis jāskatās. bet manuāli bieži izmantoju.

geksis
14.04.2022 11:56

ābols vienmēr pasniedz kā jaunumu to, kas logam vai robotam ir jau sen. Tagad tikai jāpagaida pāris gadi lai ābols sāktu bļaut, ka viņi to ir izdomājuši pirmie.

Antons
14.04.2022 10:47

Galvenais ir vieninieciņu un nullīšu sekvences nosaukt par ” “EKO” sistēmām”, tad viss štokos un pareizi. :D

Useris
14.04.2022 10:41

Vēl viens ļoti nopietns iemesls, kādēļ nelietoju iPhone. Pie YouTube un Twitch picture in picture ir ļoti pierasts. Uzliec mazo video un ej lieto citas aplikācijas. Ļoti ērti.

ASh
14.04.2022 11:22

Sākumā nesapratu kāpēc šis ir jaunums jo jau šķiet vairāk kā gadu uz telefona to lietoju. Tagad sapratu – apdalītie ir ābolīši..

Krotow
14.04.2022 15:56

Kad beidzot mobilajā YouTube palaisto varēs atskaņot fonā?

digitalk
14.04.2022 17:40
Reply to  Krotow

kad abonēsi premium vai atskaņosi ar Chrome.

Reklāma