Reklāma

“WhatsApp”, iespējams, ļaus nosūtīt līdz 20 reizēm lielākus failus

Jaunākie raksti

Klerb ir kā Tinder tiem, kuri ļoti mīl lasīt grāmatas

Lietotne Klerb varētu būt lieliska ļoti lieliem grāmatu mīļiem, lai tuvējā apkārtnē atrastu cilvēkus, ar kuriem dalīties savā grāmatu...

Miris ikoniskās Stīva Džobsa bītlenes dizaina autors

Gan Stīva Džobsa karstākie fani, gan cilvēki, kas nedaudz seko līdzi tehnoloģiju pasaule, atceras bijušā Apple izpilddirektora ikonisko stilu,...

Tesla ASV un Kanādā pārtrauc pieņemt Model 3 Long Range pasūtījumus

Elektroauto ražotājs Tesla ASV un Kanādā pārtraucis pieņemt jaunus pasūtījumus populārajam Model 3 Long Range modelim. Pasūtījumu lapā tagad...

Samsung uzskata, ka salokāmie viedtālruņi trīs gados apdzīs Galaxy S modeļus

Samsung paši uzskata, ka lokano ekrānu viedtālruņi tikai tagad sāk uzņemt apgriezienus. Sagaidāms, ka lokano ekrānu viedtālruņi tuvāko trīs...

Xiaomi oficiāli izziņojis Mix Fold 2 salokāmo viedtālruni

Xiaomi Mix Fold 2 ir vēl viens šī gada lokanā ekrāna viedtālrunis, kura uzdevums ir vismaz nedaudz papurināt Samsung...

Pēdējā laikā ziņapmaiņas lietotne “WhatsApp” nākusi klajā ar pāris labām idejām, kā uzlabot komunikāciju un lietotāju pieredzi šajā platformā. To vidū ir gan aptaujas rīku pievienošana grupu čatos un balss ziņu ierakstīšanas uzlabošana, gan citas iespējas. Uzņēmuma jaunākais izmēģinājums, pie kā tiek strādāts pašreiz, ir iespēja ļaut nosūtīt līdz pat 2 GB lielus failus. Tas ir veselas 20x vairāk par šī brīža maksimumu – 100 MB.

“WABetaInfo” ziņo, ka pašreiz šī funkcija ir pieejama testa versijā gan “Android”, gan “iOS” ierīcēs, taču to var izmēģināt vien daži lietotāji Argentīnā.

Avots: WABetaInfo

Šobrīd ikviens “WhatsApp” lietotājs var koplietot līdz 100 MB lielus failus. Līdzīgs stāsts ir par “Facebook Messenger” un “Gmail” – abi pašreiz ļauj nosūtīt vien līdz 25 MB lielus failus. Tikmēr “Telegram” šajā ziņā ir galvastiesu pārāks, ļaujot izvērsties un sūtīt līdz 2 GB lielus multivides failus.

Maksimālā failu lieluma palielināšana ir būtiska īpaši tāpēc, ka mobilie tālruņu ražotāji ļauj uzņemt arvien augstākas kvalitātes foto un video. Tas, savukārt, nozīmē, ka lietotājam vairāk jādomā, kā šos failus saspiest vai kā citādi rediģēt, lai iekļautos robežās un šo saturu varētu nosūtīt. Taču, ja “WhatsApp” tik tiešām ļaus nosūtīt līdz 2 GB lielus failus, sagaidāms, ka šādi piesaistīs arī jaunus lietotājus, tostarp pārvilinās pie sevis “Telegram” lietotājus.

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
11 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kristaps
29.03.2022 09:32

Joprojam nesaprotu, KĀPĒC ‘telegram’ netiek slēgts Eiropā? Tā pat kā vkontakte… Tie ir krievijas veidoti, putinisma zombēšanas rīki, caur kuriem turpina brīvi izplatīties šī viltus informācija un viltus ziņu sērga, kas tālāk pārsūtīta citos kanālos un izplatās cilvēku vidū. Jo krievijā 70% cilveku joprojām uzskata, ka nekāds ‘karš’ nepastāv un tas ko rāda rietumos tās tiesi ir viltus ziņas, safilmētas kinostudijās u.t.t. pārejie 30%, reālie, tiek ātri apklusināti… Muļķīgi ir domāt, ka telegramā nenotiek ziņu monitorings, īpasi ņemot vēra Putina režīmu, tieši dati vairāk tiek ievākti šajā programmā, tikai netradicionālāk, tāpec publiski it kā izskatās, ka labāks par whatsapu, bet…… Read more »

Kristaps
29.03.2022 09:36
Reply to  Kristaps

Vēl par Latviju – no televīzijas novaca visu krievijas ziņu platformu, bet kapēc krievu radio(kam finanses arī var viegli sasaistīt ar krievzemi) turpina brīvi skanēt, brīvi pārraidīt visu ko vēlas?

Kursors.lv
29.03.2022 09:46
Reply to  Kristaps

Tas ir jautājums NEPLP.

digitalk
29.03.2022 11:06
Reply to  Kristaps

zombēšanas rīki, bla, bla, bla. domā, ka CNN, Euronews, LTV1, u.c., neskaitot interneta ziņu portālus, tev dod patiesās ziņas? domāju, ka ne, ja tu sankcijas sāc uzskatīt par joku. propagandas bloķēšana informatīvajā karā atstāj mazāku iespaidu kā ekonomiskā blokāde.

Kristaps
29.03.2022 16:25
Reply to  digitalk

Ziņas vispār kā sugu jau 5+ gadus ‘speciāli’ neskatos un neuzsūcu vienalga vai jevronews vai LTV1. Cik plašajā telpā redzu garam škirstot tik uzsūcu. Ziņās tapat neko ‘pozitīvu’ parasti nerāda un nestasta, tad priekškam man tās negācijas uztvert? Šeit vairāk domāju, par 50+ vecumu, kas ir PSRS laikā pieradināti uzticēties visam ko parāda un runā, īpaši ‘oficiālos’ kanālos. p.s. muča mana vairākas reizes ir izpaudusies, ka whatsappā atsūta viņai līdzīga gadu vecuma tante/darba kolēģe kkādu viģiku ko it kā nevar rādīt publiski pa tv jo notiek ‘cenzūra’ Un tur uzfilmēts, ko asv valdība īstenībā no mums slēpj ciplanētiešus… Lieki teikt,… Read more »

29.03.2022 11:22
Reply to  Kristaps

> Joprojam nesaprotu, KĀPĒC

ES par daudz ko nevar vienoties, jo nu redz jāņem vērā visu viedokļi / jābūt vienbalsībai utt, bet kamēr eksistē visādi Orbāni (un no mums Ždanokas), tikmēr tas process ir garšs un salīdzinoši neefektīvs vai vispār apstājas ..

p.s. neuzskatu gan, ka visu (saziņu) platformu slēgšana ir panaceja – proti viens ir slēgt avotus, kas izplata atklāti naidīgu un melīgu informāciju, bet paši sakaru līdzekļi jau to (tieši) nedara – pārraujot tos 70% vairs nu nekādi nevarēs mazināt, protams, ja ir jelkāda cerība, ka to var vispār panākt vairs.

KKTK
30.03.2022 08:26
Reply to  Kristaps

Kādu kapronu tu pīpē? Draugs jautā.

Roberts
29.03.2022 17:54

Tagad varēs beidzot sērijas pārsūtīt caur wpp ?

karlis
29.03.2022 18:41

es ar nesaprotu, kapēc tvitteris vēl joprojām netiek slēgts.
un tad vēl derētu visus baložus arī atslēgt, lai pareizās ziņas neizplatās pārāk tālu.

Krotow
29.03.2022 19:36
Reply to  karlis

Pie reizes apsitiet visus pastniekus. Papīru un bērza tāsis arī aizliedziet.

Uldis
31.03.2022 08:27

Varētu vēl bilžu kompresēšanu noņemt. Citādi no citiem pārsūtītās bildes Whatsapp nav lietojamas!

Reklāma