Quantcast
More
  Reklāma

  Baumo, ka Apple MacBook Air jaunā modeļa izlaišana tomēr kavēsies

  Jaunākie raksti

  Neilgi pēc pirmās Apple 2022. gada produktu prezentācijas parādījušās jaunas baumas, ka kavēsies jaunā MacBook Air portatīvā datora izziņošana, kā arī šogad neredzēsim atjaunotus MacBook Pro datorus.

  Iepriekš tika ziņots, ka šī gada pavasarī vai vasarā varētu tikt prezentēts jauna dizaina MacBook Air portatīvā datora modelis, kas kļūtu līdzīgs jaunajiem MacBook Pro datoriem. Tomēr analītiķis Marks Gurmans (Mark Gurman) uzskata, ka Air modeļu izlaišana tomēr kavēsies, un tos mēs varētu ieraudzīt gada otrajā pusē, kas gan neizklausās tik slikti. Šim modelim būtu jābūt aprīkotam ar Apple M2 procesoru, tomēr tas joprojām būs būvēts 5nm tehnoloģijā, ne 4nm, kā uzskatīts iepriekš. Iespējams, ka plašāku un oficiālu informāciju dzirdēsim Apple izstrādātāju konferencē šī gada jūnijā.

  Tāpat analītiķis paziņojis, ka šajā gadā neieraudzīsim jaunus MacBook Pro modeļus, un nākamie tiks prezentēti tikai 2023. gadā. Šeit runa gan ir par 14 un 16 collu modeļiem, jo citos avots plaši runāts par iepriekšējā dizaina 13 collu Pro modeļa atjaunināšanu ar M1 Pro/M1 Max vai M2 procesoru. Gurmans vispār nemin šo modeli, bet, iespējams, ka arī tā izlaišana varētu kavēties, vai arī tāds vispār netiks piedāvāts, un paliks tikai baumu līmenī.

  Nākamie jaudīgākie Pro modeļi varētu tikt aprīkoti ar jauniem M2 Pro un M2 Max procesoriem. Domāju, ka tas, ka šie modeļi neiznāks 2022. gadā nebūtu nekas traks, jo tie tika prezentēti tikai 2021. gadā un joprojām ir problēmas ar piegādi, bet man personīgi interesē tieši jaunais Air modelis.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  23.03.2022 11:44

  Es rakstītu savādāk, nevis modeļu izlaišana kavēsies, bet Gurman baumas neapstiprinājas ;)

  Krotow
  23.03.2022 19:12

  – Baumo ka nevienam nevajadzīgo muiņu šogad vēl neražos. Tāpēc garlaicības māktajiem hipsteriem ieteicams pārslēgties uz citu nevienam nevajadzīgo muiņu un dancot ap to.

  Klau, “žurnālisti”! Ja nav par ko rakstīt – varbūt nerakstiet vispār?

  Name*
  24.03.2022 08:17
  Reply to  Krotow

  Varbūt viņi ir blogeri?! Kā nekā bloga mājaslapa šī ir, pēc footera norādītās informācijas.

  Reklāma