Reklāma

Parādījušās baumas par jaunu MacBook Air modeli 2022. gadā

Jaunākie raksti

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

“Xiaomi” prezentējis strādājošu cilvēkveidīgo robotu “CyberOne”

Laikam jau sen aiz muguras ir tie laiki, kad elektronikas uzņēmums varēja izziņot jaunu tālruni un dēvēt to par...

“Meta” beidzot sāk testēt “Messenger” sarunu šifrēšanu

Uzņēmums "Meta" jau samērā ilgi strādā pie tā, lai tai piederošās saziņas lietotnes sniegtu pilnu šifrēšanu (end-to-end encryption) čatiem....

Shazam datora versija beidzot iegūst oficiālu atbalstu Apple M sērijas procesoriem

Apple oficiāli jau vairākus gadus ir Shazam īpašnieks, bet tās datora versija bija palikusi nedaudz ēnā, un beidzot, pēc...

Opel Astra apskats – vai Stellantis spēs izglābt Opel?

Opel savas laikā ir piedzīvojis pamatīgas izmaiņas. Pēdējās izmaiņas ir kopš 2017. gada, kad PSA (Peugeot Citroën) automobiļu ražošanas...

Pagājušajā pirmdienā notika otrais Apple rudens pasākums, kurā tika prezentēti jaunie MacBook Pro portatīvie datori, kas piedzīvojuši gan vizuālas, gan tehniskas pārmaiņas. Neilgi pēc tam parādījusies jauna informācija par līdzīgiem MacBook Air portatīvajiem datoriem, kuri varētu tikt prezentēti 2022. gada vidū.

Mazais un vieglais portatīvā datora modelis Apple MacBook Air varētu, iespējams, ir populārākais uzņēmuma dators, pateicoties savulaik revolucionārajam mazajam izmēram, taču pēdējos gados tas nav piedzīvojis daudz izmaiņu. Ja nu vienīgi tas bija pirmais produkts ar jauno ARM datoru procesoru. Jaunākās baumas ziņo, ka nākamajā gadā mēs ieraudzīsim jauna dizaina MacBook Air modeli, kas krietni vairāk līdzināsies nupat kā prezentētajiem MacBook Pro 14 un 16 collu modeļiem. Tas nozīmē, ka forma būs vairāk kvadrātveida ar noapaļotiem stūriem un visa pamatne būs vienlīdz augsta, nevis kā līdz šim ar sašaurinājumu.

Tāpat jaunais Air modelis varētu saņemt M2 procesoru, kas nebūs tik jaudīgs kā M1 Pro un M1 Max, tomēr tā būs nākamā ARM procesoru paaudze, nodrošinot atbilstošu jaudu un enerģijas patēriņu dažādiem ikdienas darbiem. Vieglais MacBook modelis nesaņems ventilatorus, līdz ar to tas būs pilnībā kluss. Sagaidāms, ka arī ekrāns varētu saņemt jauno izgriezumu, kurā iebūvēta kamera, taču displejs nebūs ProMotion kā MacBook Pro modeļos. Tāpat nebūs papildu pieslēgvietas SD kartēm vai HDMI, taču varētu tikt pievienota MagSafe uzlādes tehnoloģija. Man šīs baumas gribas salīdzināt ar 2020. gada MacBook Pro modeļiem, kas tagad varētu iemiesoties 2022. gada versijā.

Iespējams, ka tieši tāpēc nākamais portatīvā datora modelis nesauksies MacBook Air, bet vienkārši MacBook, kaut arī šis nosaukums jau ticis izmantots iepriekš. Līdz tam gan vēl būs jāpagaida, bet jau zināmās baumas liekas ļoti interesantas. Vienīgi no vizuālā viedokļa nepatīkami liekas tas, ka ekrānam varētu būt baltas apmales, un līdzīgi būtu veidota arī klaviatūru. Krāsu gammas varētu līdzināties atjaunotajiem iMac datoriem.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK
25.10.2021 11:08

Galvenais, lai nav izgriezuma…

Epl
25.10.2021 11:22
Reply to  KKTK

Es nesaprotu, ko cilvēki var cepties par to. Tak uz ekrāna ir vairāk vietas, jo menu bar ir augstāk.

Rūdolfs Rancāns
25.10.2021 19:39

Kādi video? Videozvani? Jo jebkurš kontents būs 16:9 attiecībā vai šaurāk, bet jaunie ekrāni ir ar 16:10 malu attiecību.

nnjhh
31.10.2021 18:40

redzot šos pro kropļus, labprat paņemtu Air, kas izskatās citādāk. Lai gan mans m1 joprojām var paveikt visu, ko liek priekšā, un vairāk.

Reklāma