Reklāma

Seagate izziņo ārējās atmiņas PS4 un PS5 spēļu konsolēm

Jaunākie raksti

Dienvidkoreja palaidusi satelītu, izmantojot pirmo pašu radīto raķeti

Dienvidkoreja nupat spērusi nozīmīgu soli, lai kļūtu par daļu no kosmosa valstu saimes. Tiek ziņots, ka Dienvidkoreja pirmo reizi...

“Amazon” iepazīstina ar savu pirmo pilnībā autonomo mobilo noliktavas robotu

Ņemot vērā iespējamo krīzi nodarbinātības jomā, "Amazon" jo cītīgi jāstrādā pie automatizācijas un robotikas risinājumu integrācijas savās noliktavās. Šajā...

Turpinoties lielam pieprasījumam pēc Apple AirTag, varētu tikt izlaists uzlabots modelis

Apple AirTag ierīču izsekotājs tika izlaists nedaudz vairāk kā pirms gada, un izskatās, ka tas ir bijis salīdzinoši populārs,...

PCI Express 7 astoņkārt pārsniegs PCI Express 5 ātrumus

PCI Express 5.0 vēl nav nonācis pie lietotājiem datoros, kad jau PCI-SIG komiteja uzsākusi darbu pie PCI Express 7.0....

Seagate IronWolf Pro 6 TB NAS cietā diska apskats

Seagate IronWolf un IronWolf Pro sērijas diski aptver ietilpības variantus no 1 TB līdz pat iespaidīgiem 20 TB un...

Patīkamas ziņas saņēmuši videospēļu un īpaši spēļu konsoļu lietotāji, jo Seagate izziņojusi jaunas ārējās atmiņas, kas sadarbosies ar PlayStation 4 un PlayStation 5 spēļu konsolēm.

Nav nekāds noslēpums, ka videospēles kļūst arvien ietilpīgākas, un tās ir iespējams papildināt ar dažādām modifikācijām, kas cietajā diskā aizņems vēl vairāk vietas. PS5 gadījumā reāli izmantojamā ietilpība ir 667,2GB, kas ir speciāli fiksēts lielums, lai nodrošinātu ātrāko darbību. Seagate tagad piedāvās 2TB un 4TB ārējās atmiņas, kuras varēs saslēgt ar Sony spēļu konsolēm, izmantojot USB 3.0 pieslēgvietu.

Nebūs nepieciešami papildu pieslēgumi un programmatūra, jo īpaši veidotie cietie diski uzreiz savienosies ar pašām konsolēm, un tos varēs izmantot. PS4 gadījumā būs lieliskā iespēja palaist spēles pa tiešo no Seagate atmiņas, taču tas nebūs iespējams PS5 gadījumā. Jaunākajā Sony konsolē uzreiz varēs spēlēt tieši PS4 paredzētās spēles, bet ne speciālās PS5. Līdz ar to ārējā atmiņa vairāk kalpos kā uzglabāšanas vieta.

Papildu tam Seagate izlaidīs speciālu ārējo atmiņas versiju par godu spēlei Horizon Forbidden West. Lētākā 2TB atmiņa maksās 92,49 USD, bet ietilpīgā 4TB versija 139,99 USD. Pirms laika Seagate paziņoja par 1TB lielu ārējo atmiņu Xbox Series X/S konsolēm.

AvotseTeknix

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
REALAIS
19.02.2022 11:52

Skan pēc reklāmraksta. Man jau ir ārējais ssd disks ar PS5 jau 9 mēnešus. Jebkurš ārējais cietais disks ar to strādās pa lielam. Un svarīga detaļa, no ārējā diska NEVAR spēlēt tikai PS5 paredzētās spēles. No ārējā diska var palaist jebkuru PS4 spēli uz PS5.

REALAIS
20.02.2022 10:17

Bet cik saprotu, tie nemaz nav SSD, tie ir ārējie cietie diski. Tāpēc cenas ir tik lētas par tik lielu apjomu. Es tad lieki ko saku, man jau ir SSD.
Būtu Seagate piedāvājuši arī SSD ar oficiālajiem Playstation dizainiem.

Artūrs
21.02.2022 21:25

Ieskrūvēju NVMe 2TB SSD, tikai vajag ar heatsink likt. Kad tas aizpildīsies, tad domāšu par ārējo disku PS4 spēlēm.

REALAIS
21.02.2022 21:47
Reply to  Artūrs

Kruti kruti. Es vēl neredzu iemeslu pirkt iekšējo ssd disku. Man nav tik daudz PS5 spēles ko spēlēju. Un uzreiz iegādājos ārējo ssd priekš ps4 spēlēm. Tev tad laikam ir daudz to spēļu.

Reklāma