Reklāma

Lietotāji sāk atteikties no Spotify, jo tas netiek integrēts Apple HomePod atskaņotājā

Jaunākie raksti

IKEA uzsāk piegādes uz mājām ar pasaulē pirmo saules enerģijas kravas velosipēdu

Šodien, 30. jūnijā, Lietuvas galvaspilsētā Viļņā IKEA uzsāk tiešsaistes pasūtījumu piegādes uz mājām, izmantojot kravas velosipēdu, kas darbojas ar...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #469 (30.06.2022)

30. jūnija radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Šodien ciemos Mikus no Bites ar stāstu par...

Investīcijas jaunuzņēmumiem būs pieejamas arī turpmāk

Saskaņā ar šā gada 21. jūnija valdības lēmumu akcelerācijas fondu darbības termiņš tiks pagarināts, un akcelerācijas process un investīcijas...

LIKTA aicina uzņēmumus kļūt par virtuālo prakšu devējiem IT nozarē

Uzņēmumi atzīst, ka pašlaik trūkst kvalificēta darbaspēka ar digitālo pratību un specifiskām zināšanām informācijas tehnoloģiju nozarē, kas mūsdienās ir...

Audi RS trases dienas – RS3 ir karstākais aktuālais auto pīrādziņš

Ir noteikti pasākumi, ar kuriem auto rakstnieku apvienība tiek lutināta. Tā sirdīm tīkamākā daļa ir ceļojumi uz starptautiskajiem mediju...

Pagājušajā gadā Apple paziņoja par to, ka ļaus trešo pušu servisiem integrēties ar savu HomePod viedo atskaņotāju. Tas nozīmē, ka nebūs jāizmanto telefona lietotnes, lai mūziku uz to pārsūtītu, bet to varēs izsaukt no HomePod ar balss palīdzību. Šī iespēja joprojām nav pieejama Spotify lietotājiem, un tas sāk kaitināt klientus.

Daļa no tiem jau oficiāli pauduši viedokli, ka neturpinās izmantot Spotify un pārtrauks savus abonementus, jo vairāk nekā gada laikā nav notikusi nekāda kustība šīs integrācijas virzienā. Jā, izmantojot Spotify lietotni, audio materiālus var nosūtīt uz HomePod, izmantojot AirPlay 2 savienojumu. Taču tam ir vajadzīgas vairākas fiziskas darbības un vēl viena ierīce, bet to nevar izdarīt pa tiešo HomePod.

Joprojām gan nav zināms, vai pie vainas, ka nav izveidota šāda integrācija, ir Apple vai Spotify nostāja, jo 2020. gadā, kad tika prezentēti trešo pušu servisi, kas sadarbosies ar HomePod, Spotify sarakstā nebija redzams. Toties bija tādi konkurenti kā Amazon Music un Pandora. Par sliktu Spotify spēlē tas, ka Apple piedāvā trīs mēnešu bezmaksas Apple Music izmantošanu jauniem lietotājiem vai uzsauc sešus mēnešus, ja pircēji iegādājas jaunas AirPods vai Beats austiņas. Tas ļauj esošajiem Spotify abonentiem notestēt HomePod, un sliekties par labu uzsākt abonēt Apple Music.

Spotify šo integrācijas ideju ir norādījis ar statusu, ka tā ir aktuāla, tomēr nav publiskota plašāka informācija, un netiek sniegti komentāri par reālo situāciju.

Reklāma

16 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
16 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
labojums
28.11.2021 14:16

“Tas ļauj esošajiem Spotify abonentiem notestēt HomePod, un sliekties par labu pamest Apple Music.”

drīzāk pamest spotify

Krotow
28.11.2021 14:40

Kas tur ir tāds tajā Spotify? Koku par brīvu dod?

Oskars Pūris
28.11.2021 15:15
Reply to  Krotow

Spotify pluss, manā skatījumā, ir tāds, ka ģimenes abonementu var izmantot gan ios, gan android ierīcēs. Apple Music, liekas, ka android nav pieejams. Iespējams kļūdos, ar android neesmu pazīstams.

Oskars
28.11.2021 17:05
Reply to  Oskars Pūris

Apple Music ir pieejams Android sistemai. Personigi neredzu iemeslu lai maksatu par Apple Music atsevishchi. Es ta vieta izvelos Youtube Premium, kur ir ieklauts Youtube Music un Youtube bez reklamam.

Oskars Pūris
28.11.2021 17:38
Reply to  Oskars

Nezināju par Apple music pieejamību android. Paldies par norādi! 👍

Krotow
28.11.2021 19:21
Reply to  Oskars Pūris

Es vairāk par to – kāda jēga ir no pastāvīgas grabēšanas ausīs? Un vēl maksāt par to.

Kārlis
08.12.2021 12:43
Reply to  Krotow

Es ar par to. Kad visu laiku troksnis galvā, tad nevar saprast savas domas. Lai gan varbūt tas ir arī mērķis – atteikties no savām domām.

Okay
28.11.2021 15:16

Nu pazaudēs daļu klientu un iespējams abās pusēs ir kādas problēmas.

digitalk
28.11.2021 16:26

pirmais komentārs pie oriģināla, labāk manu domu pat neizteikt:

falainber
6 days ago at 10:41 am
Is this a joke? If all 100 HomePod owners cancel their non-existent Spotify subscriptions nobody is going to notice.

Aivars
28.11.2021 19:09

Vai kāds ir novērojis spotify metadatu nerādīšanu bluetooth konekcijas iekārtās. Tieši situācijās, kad izmanto auto, kur nav car play bet parastais BT. Šis mani kaitina visvairāk un ir neciešama situacija. Un reāli izskatu maiņu uz kādu citu servisu.

Run Lola Run
29.11.2021 08:35

Es Spotify pārstāju abonēt, kad atklāju YouTube Music. Tagad gan klausos to pašu mūziku (visas playlistes viegli pārkopējās), gan YouTube video skatos bez reklāmām.

KKTK
29.11.2021 08:53

Jautājus pūlim: “Vai Youķūbe Music mūzikas ieteikumi ir tik pat vienveidigi garlaicīgi, kā viņu video ieteikumi?”

Jaroslavs
29.11.2021 10:14

Spotify ir daudz labāks par Apple Music tikai tāpēc ka discover weekly vai “izveidot radio no kādas dziesmas” man personīgi piedava nu loti foršu muziku.

Spotify ir vel cits gļuks – no Apple TV raidot skanu uz homepod pazūd skaņa no paša TV. Jau pusgadu viņi to nevar salabot 🤦🏼‍♂️

Normis
29.11.2021 10:23

Tiem, kas Spotify klausās planšetēs ar apraidi uz tumbiņām, Android tālruņos vai datoros, šī problēma liekas tikpat samākslota, cik daudz kas ar Apple lietotājiem saistītais.

Kekss
29.11.2021 22:31

Spotify skan no 6 gadus veca ipad mini uz vēl senākas philips tumbas caur airplay, nekādu sūdzību.

Reklāma