Reklāma

Baumo par iPhone SE Plus modeli 2022. gadā un izmēros lielāku modeli 2024. gadā

Jaunākie raksti

Īlons Masks apžēlos bloķētos “Twitter” lietotājus

"Twitter" īpašnieks Īlons Masks gatavojas spert vēl vienu soli pretī tam, ko viņš sauc par vārda brīvību platformā "Twitter"....

Ziņas par Apple vēlmi iegādāties futbola klubu “Manchester United” tomēr nav patiesas

Lielai daļai pasaules šī gada novembris un decembris paiet futbola zīmē, jo šajā laikā notiek FIFA Pasaules kausa futbolā...

Tesla nākamā rūpnīca Āzijā varētu atrasties Dienvidkorejā

Elektroauto ražotājam Tesla šobrīd ir viena rūpnīca Āzijā - tā atrodas Ķīnas lielpilsētā Šanhajā un tā ir ārkārtīgi nozīmīga,...

Netflix nākotnes plānos varētu ietilpt augstākā līmeņa videospēļu izstrāde

Video straumēšanas platformai Netflix šis gads ir bijis aktīvs iesoļojot videospēļu biznesā, jo uzņēmums iegādājies dažādus videospēļu izstrādātājus, lai...

160 sievietēm iespēja bez maksas apgūt IT prasmes karjeras sākšanai

Lai 160 sievietēm Baltijā (Latvijā un Lietuvā) palīdzētu apgūt pamatzināšanas, kas nepieciešamas turpmākām mācībām informācijas tehnoloģiju (IT) jomā, lai...

Neilgi pēc jauno Apple iPhone 13 modeļu prezentācijas septembrī, parādījās informācija par atjaunotu iPhone SE modeli, kas šobrīd pilda lētākā Apple viedtālruņa pozīciju. Atkal jaunas baumas liecina, ka nākamgad tiks izziņots visai līdzīgs iPhone SE Plus modelis, bet 2024. gadā redzēsim lielākas izmaiņas iPhone SE 3. paaudzē.

Baumas norāda uz to, ka iPhone SE Plus patiesībā būs tikai uzlabots iPhone SE 2, jo šajā reizē vārds “Plus” nenozīmē lielāku telefonu un ekrāna izmēru, kā tas ierasts iPhone 8 Plus gadījumā. Šoreiz tas norādīs tikai uz uzlabotu tehnisko specifikāciju, jo nākamajā gaidāmajā modelī mēs varētu ieraudzīt kādu jaunāku mobilo procesoru, kas palielinās CPU un GPU jaudas. Tomēr iPhone SE Plus joprojām būs aprīkots tikai ar vienu priekšējo un aizmugurējo kameru, kā arī tiks saglabāts TouchID un 4,7 collu displejs ar visai redzamām apmalēm. Toties lielākais papildinājums varētu būt 5G savienojums, kas šo Apple iPhone sērijas viedtālruni varētu padarīt par visai kvalitatīvu “budžeta” produktu, kas saņems ļoti ātru internetu, labu tehnisko specifikāciju un vairāku gadu atbalstu no uzņēmuma par nosacīti labu cenu.

Jau tagad tiek runāts, ka lielākas izmaiņas iPhone SE mēs ieraudzīsim vien 2024. gadā, kad telefons piedzīvos izmēra izmaiņas, sasniedzot 5,7 vai 6,1 collu. Tajā gan tiks izmantot IPS ekrāna paneļi ne OLED, un savā ziņā šis modelis varētu līdzināties iPhone XR. Tomēr līdz tam ir vismaz vēl divi pilni gadi, un šajā laikā noteikti var daudz kas mainīties, jo ir sajūta, ka 2024. gadā Apple produktu līnijā tādu budžeta klases viedtālruņu varētu arī nebūt.

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
9 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Xxx
29.10.2021 11:18

Un 2030 gada Crapple SE ekrans bus 10″

Linux
29.10.2021 15:07

Apple būtu vajadzīgs telefons pa kādiem 200€-250€, lai androidam butu lielāka konkurence.
Arī daudzi kas sēž uz androida tādā veidā varētu uzsēsties uz apple adatas.
Turklāt apple parkvalificē savu biznesu uz visādiem servisiem- muzika, filmas, cloud, spelites utt

Man
30.10.2021 11:09

Apple faktiski stagnē mobilo ierīču jomā. Tikko Apple lidzdibinātājs S.Wozniak izteicās, ka iP 13 faktiski nav atškirams no iepriekšejo gadu modeljiem un vinš nespej nosaukt kādas zimigas atškiribas. Apple atkal iet ciklu, lidzigi kā no iP6 lidz iP8, ieskaitot visus tos s modelišus, kur uzlabojumi uz mobilo tehnologiju attistibas fona ātruma ir vairak ka smiekligi.

Nedibinātājs
30.10.2021 11:25
Reply to  Man

manuprāt, pēdējos gadus 5 nvienam tel. ražotājam nekas īpašs arī nav mainījies, viss pa sīkumiem – jauni protokoli, bišku citādākas ikonas, utt.

nākamais lēciens būs kad vai nu izdomās cita veida info attēlošanu – projekcijas ekrāni vai kas cits, kas nomainīs izgaismotu plāksnīti., vai vispār saziņas rīka integrācija citā iekārtā lai nebūtu jānēsā plāksnīte.
līdz tam laikam tā pa sīkumam arī mīcīsies uz vietas.

un nē, tas ko uzsver kā milzu sasniegumus – ram, cpu vai displaja refresh – ir pilnīgs fufelis no evolūcijas viedokļa, tikai gaisa ņirboņa karstā dienā.

Ekrāns
30.10.2021 16:55
Reply to  Nedibinātājs

Salokamais ekrans!? Nav novitāte?

rollit
30.10.2021 17:14
Reply to  Ekrāns

Par salokāmo ekrānu runāsim, kad tas būs 80% ražotāju eur200-300 līmenī, nevis viens modelis par $$$
Vienu modeli par $$$ var uztaisīt pat ar muguras kasītāju, patestēt tirgu un cuššš.

Alberts Kviesis
30.10.2021 11:48

Nonāksim beigu beigās līdz individuālajiem pieslēgumiem caur maģistrāli, interfeiss tiks realizēts līdzīgi google brillēm. Būs mums iekārtas apziņas kontroles līmenī. Atbildēs uz indivīda pieprasījumiem. Pieejams būs viss, par ko ir samaksāts..

no name
31.10.2021 20:06
Alberts Kviesis
01.11.2021 00:04
Reply to  no name

Apmēram šādi (bērna autos): 6 best smart glasses to make your life easier
https://www.youtube.com/watch?v=KUs7ZH5uWl4

Reklāma