Reklāma

Nomainot iPhone 13 displeju, pārstās darboties Face ID

Jaunākie raksti

“Porsche Taycan” kļuvis populārāks par “Porsche 911”

2021. gads kļuva par rekordu gadu vācu sporta autoražotājam Porsche, kas pārdeva par 301 915 mašīnas, labojot pārdošanas rekordus....

ASUS izziņo jaunas Intel Z690, H670, B660 un H610 sistēmplates

ASUS izziņojis jaunas Intel Z690, H670, B660 un H610 sistēmplates, kas ir saderīgas ar jaunākajiem Intel 12. paaudzes procesoriem....

Volkswagen pērn dubultojis elektroauto pārdošanas apjomus

Neskatoties uz to, ka aizvadītājā gadā Volkswagen saskārās ar dažādām problēmām, piemēram, pusvadītāju deficītu, autoražotājs spējis dubultot pārdoto elektroauto...

ASUS izziņo Nvidia GeForce RTX 3080 12 GB videokartes

ASUS paziņojis, ka arī piedalīsies Nvidia GeForce RTX 3080 12 GB videokaršu trakumā. Nvidia GeForce RTX 3080 12 GB...

RTU sadarbībā ar SIA «Sakret» izstrādā betona maisījumu 3D drukāšanai

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) industriālais doktorants Krists Ziemelis sadarbībā ar SIA «Sakret», Baltijas reģionā lielāko sauso un lietošanai gatavo...

Pagājušās nedēļas izskaņā pie pirmajiem klientiem nonāca jaunie iPhone 13 modeļi, un internetā jau parādījušies dažādu testu video. Viens no tiem parāda, ka šobrīd, nomainot viedtālruņa ekrānu, pārstās darboties sejas atpazīšanas tehnoloģija Face ID.

Raksta tapšanas brīdī oriģinālā informācija ir papildināta, norādot uz to, ka sejas atpazīšana pagaidām nedarbosies jebkurā gadījumā, izmantojot oriģinālas vai neoriģinālas detaļas. Jo testēšanas procesā ir mēģināts uzstādīt arī oriģinālu iPhone 13 displeju, tomēr Face ID nav darbojies, taču uzliekot atpakaļ sākotnējo ekrānu, viss ir strādājis. Izskatās, ka pagaidām tā ir programmatūras kļūda, tomēr ir zināms, ka Apple pietiekami nopietni mēģina kontrolēt arī labošanas procesu, jau iepriekš paziņojot, ka noteiktas trešo pušu komponentes nomaiņas procesā var tikt neatpazītas.

Attiecīgi izmantojot neoriģinālas detaļas, lietotāji savos viedtālruņos redzēs paziņojumu par to, ka tiek izmantots šāds displejs, kā arī tāda pati atpazīšanas sistēma tiek izmantota kamerām. Interesanti, ka pati Face ID tehnoloģija ir atsevišķi iebūvēta iPhone 13 modelī, un tā nav tieši saistīta ar displeju, tomēr acīmredzot ir kaut kāda iebūvētā lieta, kas, nomainot displeju, ļauj sejas atpazīšanu atslēgt. Jau paspējis atklāties, ka tomēr šeit ir daļēja programmatūras problēma, kas gan jau tiks atrisināta ar kādu no atjauninājumiem. Joprojām paliek liela iespēja, ka izmantojot neoriģinālo ekrānu, nedarbosies biometriskā autorizācija, kas varētu izsaukt jaunu “vētru” kustībā, kas aizstāv iespēju ierīces padarīt viegli labojamas.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Tiii
30.09.2021 10:56

Attiecīgi izmantojot neoriģinālas detaļas, lietotāji savos viedtālruņos redzēs paziņojumu…”
Šīs attiecās arī uz oriģinālām detaļām. Samainot displejus vietām starp diviem iPhone (11 un jaunākie modeļi), arī metīs paziņojumu. Visa “fiška” jaunā displeja piesaistīšana (softa līmenī) pie iPhone pamatplates. Šī opcija gan ir pieejama tikai Apple un Apple autorizētiem servisiem.

That Guy(@karro_public)
01.10.2021 08:38

Tad, cik saprotu, displejs jāmaina autorizētā servisā, un būs viss čiki? Ja tā, tad 99.5% lietotāju šis neskars; 0.5% DIY cienītāju – well.. jāizvēlas cits ražotājs?

That Guy(@karro_public)
01.10.2021 08:55

Atkarīgs, kā kuram mb pro, mid2015 15” oficiālajā servisā tas nostājās uz 250, pērkot no ifixit – ar visām muitām un visu, baterija izmaksā ap .. 130? Un vēl viss čakars ar nomaiņu, un čakara tur pietiek. Man lētāk (un drošāk) bija piekāpt Capital’ā, jo man – kā nomācošajam vairākumam – ir līkas rokas un slinkums; ar aifōnu, domājams, būs tāpat :)

KKTK
01.10.2021 11:59

Pēdējiem MacBook * oficiālajos servisos reizē ar bateriju maina arī klaviatūru, jo baterija ir pielīmēta otrā pusē pie klavieres plates. BET pēc tāda servisa ir labs brīdis notirgot dzelzi, kā nekā svaiga baterija, 100% tīra klaviatūra – jaunais īpašnieks bez maz saņam jaunu aparātu salīdzinot ar līdzīgiem lietotajiem. Ir kas tieši šī iemesla pēc ir labi notirgojuši par jūtami augstāku cenu.

KKTK
01.10.2021 08:48

Satverot telefonu rokā nepareizi – tas beigs strādāt! :D

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: