Quantcast
More
  Reklāma

  Latvijas telefonu meistari var pieteikties Apple oficiālajā remonta programmā

  Jaunākie raksti

  Kompānija Apple papildinājusi to valstu skaitu, kurās uzņēmumi, kas nodarbojas ar telefonu remontu, var pieteikties saņemt oficiālās rezerves daļas no Apple.

  Šī iespēja ir domāta tieši tiem, kuri veic ārpus garantijas servisu, principā tiem pagrabiņiem, kuros nesam saviem iPhone nomainīt displeju vai labot kādu citu problēmu, bet ne ar oficiālajām detaļām. Ja uzņēmums darbojas legāli, kā arī meistars ir ieguvis oficiālo Apple sertifikātu, tad ir iespējams pieteikties šai programmai, lai kļūtu par partneri.

  Programma darbojas līdzīgi kā pieejamā Apple Authorized Service Provider programma, bet ne tie, kuri skaitās Apple Reseller. Tā kā šī sistēmas jau sāk palikt nedaudz komplicētāka, kurš drīkst oficiāli pārdot, bet kurš oficiāli labot. Latvijas vārds parādās Apple lapā, kurā tiek skaidrota “Neatkarīgu remonta pakalpojumu sniedzēju programmā“, tātad informācija pieejama latviešu valodā. Sarakstā atrodas arī Lietuva un Igaunija.

  Lai ieintersētā iestāde varētu pieteikties šai iespēja, pirmkārt, ir jābūt oficiāli reģistrētam uzņēmumam un juridiskajai adresei un vietai, kurā pieņemt klientus. Pēc tam ar attālināto iespēju jāiegūst Apple atzīta tehniskā speciālista kvalifikācija, kura jāatjauno katru gadu. Tad iespējams pieteikties tieši remonta pakalpojuma iespējai. Gribētos prognozēt, ka daļa Latvijā esošo kantoru piedāvās labot “pa lēto” ar detaļām no Ķīnas vai “pa dārgo”, bet ar Apple oficiāli piegādātām daļām. Šeit gan uzreiz māc skepse, ka kāds šādu informāciju varētu izmantot ļaunprātīgos nolūkos it kā prasot lielu samaksu par oriģinālu detaļu, bet patiesībā ieliekot lētāko.

  Tikmēr var ieskatīties kā Kristaps pats savām rokām savulaik mainīja iPhone 5S bateriju.

  AvotsApple
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Janis Murnieks
  10.07.2020 11:30

  beidzot kāds prātīgs solis . kuru , jau patiesībā vajadzēja spert diiikti sen . nu un viela pārdomām citiem ražotājiem . samaksā dārgi un ieliek kreiso akku – tas īsti cauri neies : Arī akumulatoram ir savs serial nr , kurš logojās Apple bāzēs ( starpcitu to SN redz arī pats telefons .. ) , vecais , izlietotais akumulators parasti jāsūta atpakaļ un citas mazās nianses , kas krāpšanos padara neizdevīgu un pat bīstamu uzņemuma pastāvēšanai :D Nav skaidrs tikai viens – kas vēl būs nepieciešams mazajam uzņēmējam lai iegūtu šo partnera statusu ? baidos , ka ar online iegūtu… Read more »

  Janis Murnieks
  10.07.2020 12:00

  Autorizētajiem servisiem no ražotāja puses ir striktas prasības , kuras nodrošināt nav lēts prieks .
  Tamdēl , kā minimums , izbrīnīs , ja stacijas tuneļa “šaraškina kantora” ar 1m2 platību un ēdiena paliekām stūrī kļūs par “partneri”..

  Krotow
  10.07.2020 18:40

  Diez vai šādi izdosies izvairīties no neadekvātām Apple tehnikas remonta izmaksām. Apple telefonos un jaunākajos (no +/- 2010. gada) datoros izmanto virkni specifisku komponentu ko ražo tikai Apple vajadzībām. Tas pats bēdīgi slavenais T2 čips, specifiski Apple vajadzībām ražoti Intel procesori un SSD diski utt. Minētos komponentus var pasūtīt tikai caur Apple. Jaunu T2 čipu pasūtīt nav iespējams no vārda nemaz – atliek tikai izlodēt no cita tāda paša modeļa Apple datora. Plus Apple prasība obligāti mainīt visu bojāto mezglu tā vietā lai, piemēram, tikai pārlodētu korodējušu spraudni (un tā remonta cena pieaug pat 10-kārtīgi), ko ignorējot pazaudēsi autorizētā speciālista… Read more »

  1042
  10.07.2020 19:19
  Reply to  Krotow

  Dzirdot par kārtējo makbusu strēķīti paziņu vidū, kam uzpūtušās baterijas, atceros to dienu, kad man klārēja ka bez maka es esmu nemoderns, neproduktīvs un laižu garām dzīvi. Kārtējo reizi pārliecinos, ka tas ir modes blogeru darbarīks, kuriem nedēļa šurp vai turp nenozīmē to pašu, ko…khm…darbaļaudīm, kam jāvirpo katru dienu.

  modano
  10.07.2020 21:02
  Reply to  1042

  Vertigi paklausiities sho tiesas seedi kur Luiss Rosmans liecina pravaa kur abols tiesajas ar “neautorizeetu servisu”
  https://youtu.be/Pyo4XbmK1_Q un paskatoties kaut vai mac air dzesi kur heatsink nav savienots ar ventilatoru ir skaidrs cik loti iedomata marketeta kvalitate atskiras no realitates. Cilveki to sarkastiski sauc par “Inowative wireless cooling”

  Krotow
  11.07.2020 01:26
  Reply to  modano

  Rosmanu vispār ir interesanti paklausīties. Viņam ir ļoti sakarīga dzīves izpratne.

  Reklāma