Reklāma

“Rīgas satiksme” aicina klientus iesaistīties koda biļešu testēšanā

Jaunākie raksti

Ķirurgi pirmo reizi veiksmīgi savienojuši ģenētiski modificētas cūkas nieri ar cilvēka organismu

Zinātnieki spēruši platu soli cūku orgānu transplantācijā. Pirmo reizi pētnieki ģenētiski modificētas cūkas nieri veiksmīgi savienojuši ar cilvēka organismu....

Razer uzsāk piedāvāt procesora dzesētājus, korpusa ventilatorus un barošanas blokus

Razer izziņojis jaunus datora aksesuārus un pat svarīgas detaļas, kas arī tiks aprīkotas ar Razer RGB izgaismojumu. Razer Kunai...

“Facebook Messenger” grupu videozvanos ienes papildinātās realitātes efektus

Turpinot attīstīt konceptu par metaversa kompāniju, "Facebook" nācis klajā ar jaunām funkcijām, kas "Messenger" grupu zvanus izkrāsos košākus, ienesot...

Videospēle Among Us gada beigās būs pieejama Xbox un PlayStation konsolēs

Par visai patīkamie jaunumiem paziņojuši šobrīd aktuālās videospēles Among Us izstrādātāji Innersloth, jo sākot no 14. decembra tā būs...

Sony izziņo Alpha A7 IV pilna kadra matricas fotoaparātu

Sony Alpha A7 IV ir jaunākais ražotāja pilna kadra matricas fotoaparāts. Alpha A7 IV fotoaparāts izmanto 33 megapikseļu Exmor...

Turpinot darbu pie koda biļešu ieviešanas, “Rīgas satiksme” aicina klientus, kuri regulāri lieto sabiedrisko transportu, pieteikties koda biļetes testēšanai. Testu laikā tiks apkopots klientu viedoklis par “Rīgas satiksmes” lietotnes izmantošanas ērtumu, kā arī tiks pārbaudīta sistēmas darbība kopumā. Piedalīties testos var ikviens iedzīvotājs, kurš ikdienā regulāri izmanto Rīgas sabiedrisko transportu, iegādājas biļetes par pilnu cenu, lieto viedtālruni ar Android vai iOS operētājsistēmu un interneta pieslēgumu.

Lai pieteiktos dalībai, ir jāaizpilda veidlapa, kas atrodama “Rīgas satiksmes” mājaslapā un jāiesniedz laika periodā no 20. līdz 23. septembrim elektroniskā veidā, ar drošu elektronisko parakstu, sūtot uz info@rigassatiksme.lv, pa pastu, pašrocīgi parakstītu, adresētu RP SIA „Rīgas satiksme”, Vestienas ielā 35, Rīga, LV-1035, vai personīgi RP SIA “Rīgas satiksme” sekretariātā, administratīvās ēkas pirmajā stāva Vestienas ielā 35, Rīgā. Testēšanas grupā tiks uzņemti 50 – 60 dalībnieki. Kandidātu izvēlē prioritāte būs tiem, kuri pirmie atsūtīs pieteikumus. Plānots, ka lietojamības testi norisināsies no 27. septembra līdz 10. oktobrim. Testēšanas mērķis ir pārbaudīt koda biļetes iegādes funkcionalitāti, kā arī lietojamību dažādos laikos un maršrutos. Iegādātās biļetes būs derīgas arī noslēdzoties testiem un tās varēs izmantot ikdienas braucieniem.

Atsaucoties uz iepriekš sniegto informāciju, koda biļetes veids paplašinās esošo “Rīgas satiksmes” biļešu klāstu un ļaus sabiedriskajā transportā klientiem veikt norēķinus par braucieniem ar viedtālruni tiešsaistes režīmā. Koda biļete darbosies paralēli esošajai e-talonu sistēmai. Koda biļeti varēs lietot, izvēloties uzstādīt savā viedierīcē kādu no mobilajām lietotnēm un ar tās palīdzību tiešsaistes režīmā iegādājoties vienreizējo brauciena biļeti.

Reklāma

21 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
21 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Arprats, bet kur contactless bilete???

Kā man rīkoties ja es gribētu pamēģināt patestēt koda biļeti bet man ir trešā grups

Kāpēc nevar pieslēgt iespēju pirkt biļeti ar Mobilly?

Tur jau tā visa nauda sadalīta līdz pēdējam centam – neviens negrib dot vēl kaut ko citiem

no iedzīvotāju nodokļiem dotētam uzņēmumam ir jāievēro zināmi noteikumi finanšu plūsmā. tas, ka dažādas partijas (ne)veiksmīgi izmanto to, kā savu naudas sili, jau ir cits jautājums.

dross elektroniskais paraksts ?
kas vini ir idioti ?
kapec nevar autorizeties ar internet banku ?

Uzmanīgi izlasot var uzzināt ka elektroniskais paraksts ir pieminēts kontekstā ar pieteikšanās iesniegumu! Iesniegumu sūtīt epastā taču ir ērtāk kā nest papīru uz centrālo biroju, ne?

Es ikdiena nelietoju elektronisko parakstu. Visas autorizacijas ir ar Latvija.lv un tur var autorizeties ar interneta banku. Neredzu jegu no elektroniska paraksta.

Ja jau nevēlies izmantot e-parakstu tad vienmēr ir iespēja izmantot Latvijas pasta pakalpojumus vai doties klātienē uz iestādi.

[testē komentāra atbildes ziņotāju]
https://forums.kursors.lv/t/ieteikumi/51/175
uzrakstiet kāds, plz?

Jā?

nezinu, kura ikona ir pareizā, tur augstāk biju nospiedis un man rādīja izslēgtu zvanu.
varētu atkārtot ar atbildi?

Ķer :)

mēģinam testēt, paziņojumus

viens, viens…

Viss darbojas. Jāpasver tagad tikai doma par epasta nomaiņu uz to, kurš man paziņo uzreiz par ienākošo epastu, lai saņemtu paziņojumus laicīgi nevis reizi mēnesī, jo pašreizējā pārāk daudz spama nāk, lai tam slēgtu iekšā šādu funkciju.

tagad ir. pēc noklusēšanas zvans rādās zaļš, kas nozīmē “saņemt epastu”. redzu, ka atgriezusies fīča ar dzelteno fonu jaunajiem komentāriem. kūl!

ar latvija.lv nevar parakstīt dokumentus. tam ir paredzēts eparaksts.

Ko viņi tur īsti taisās paveikt? Pierastie e-taloni vairāk nebūs vispār ? Ko darīs pensionāri u.c., kas nav/neprot lietot modīgos telefonus?

Lasi uzmanīgāk. Tur rakstīts “paralēli esošajai e-talonu sistēmai”.

Paralēli miljonu mēnesī maksājošiem bezkontaktu aparātiem tagad papildus uzskrūvēs vēl vienu pusmiljonu mēnesī maksājošu QR rīderi. Otkats palielinās – visi laimīgi.

Reklāma
Reklāma
Reklāma