Quantcast
More
  Reklāma

  Peloton izlaiž savu pirmo trenažieru videospēli

  Jaunākie raksti

  Uzņēmums Peloton šajā pandēmijas laikā noteikti bijis viens no tiem, kas gozējies saulītē, jo piedāvā mūsdienīgas un virtuālas treniņu iespējas gan uz stacionārajiem riteņiem (Body Bike), gan uz skrejceliņa, ir izdevies savu pirmo sporta videospēli Lanebreak.

  Šādas ar sportiskajām aktivitātēm veidotās videospēles nav jaunums, taču tas ir kas svaigs no Peloton servisa, kas līdz šim virtuāli savienoja savu produktu izmantotājus ar treneriem un ekrāniem, ar ko ir aprīkotas ierīces. Tagad stacionāro riteņu īpašnieki varēs mīties un spēlē Lanebreak izvairīties no šķēršļiem, un intensitāte būs saistīta arī ar attiecīgas mūzikas atskaņošanu. Spēles sižets ir pavisam vienkāršs, bet atbilstošs, lai motivētu trenēties un sniegtu kādu papildu motivācijas elementu braucējam.

  Avots: Peleton

  Lanebreak spēlētāji saņems dažādas atlīdzības un varēs redzēt savu progresu, lai tādējādi vēl vairāk stimulētu cilvēkus trenēties. Peloton uzskata, ka atbilstoša mūzikas atskaņošana fonā darbosies gan kā ierasta lieta sporta nodarbībā, gan arī palīdzēs jauniem spēlētājiem tai ātrāk pielāgoties. Tiesa, konkurence šajā jomā ir spēcīga, un vēl viens pandēmijas veiksmes stāsts noteikti ir Zwift serviss, kas ļauj interpretēt dažādas riteņbraukšanas sacensības un maršrutus ekrānā, izmantojot velosipēdu mājas apstākļos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Gribu pirkt
  01.12.2021 19:05

  Kur var nopirkt????

  digitalk
  01.12.2021 20:47
  Reply to  Gribu pirkt

  beta. nākamgad tirgos.

  Reklāma