Quantcast
More
  Reklāma

  “Nike” un “Strava” partnerība paplašinās sportistu iespējas izsekot treniņiem

  Jaunākie raksti

  Par jaunu partnerību paziņojis sporta preču ražotājs “Nike” un aktivitāšu izsekošanas serviss “Strava”. Jaunās sadarbības ietvaros tiks vienkāršota aktivitāšu datu pārsūtīšana no “Nike+” platformas uz “Strava”, kas agrāk bija visai sarežģīts pasākums.

  Iespēja nosūtīt aktivitāšu datus no “Nike Run Club” un “Nike Training Club” lietotnēm uz “Strava” sniegs sportistiem arī jaunas iespējas, kā izsekot saviem treniņiem un sazināties ar citiem “cīņu biedriem” un kopējo sportistu kopienu. Partnerības ietvaros “Nike+” platformas lietotājiem būs iespēja piekļūt vairāk nekā 750 000 virtuālajiem sporta klubiem un komunicēt ar vairāk nekā 100 miljoniem fitnesa entuziastu, kuri reģistrējušies “Strava”.

  Papildus tam jaunā sadarbība dos iespēju “Nike” izveidot un publicēt atlasītu saturu “Strava”, izmantojot “Nike” zīmolu klubus. Tāpat “Nike” plāno vēlāk vasarā sarīkot organizētus izaicinājumus “Strava” lietotnē. Tie, kuri aktīvi izmanto “Strava” gan jau būs pamanījuši, ka ik mēneši tajā tiek publicēti dažādi sportiskie izaicinājumi. Sadarbība ar “Nike” līdz ar to dos iespēju izaicināti sevi vēl mazliet vairāk, kā arī laimēt dažādas “Nike” sarūpētas balvas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ivars Dzerve
  23.05.2023 11:01

  mhm… Strava… jāmaksā pat par to, lai sirds ritma grafiku pēc treniņa apskatītos…

  Biteme
  23.05.2023 12:34

  No vienas puses, laba tā sacensība, pat virtuāla – cilvēki cenšās uzturēt aktivitāšu grafiku, lai uzlabotu rezultātus. No otras puses – tāds pats soctīkls ar mesidžu “piederu sekmīgo cilvēku rasei” vien sanāk. Kur nu vēl gadījumi, kad cilvēki cenšoties pārspēt kāda publicētu rekordu, nonāk slimnīcā pēc neapdomīgas savu iespēju pārsniegšanas.

  Reklāma