Web Analytics
More
  Reklāma

  Savākti vairāk nekā 200 000 parakstu, lai Džefs Bezoss neatgrieztos no lidojuma kosmosā

  Jaunākie raksti

  Nu jau bijušajam “Amazon” izpilddirektoram Džefam Bezosam jūlijs, varētu teikt, ir notikumiem bagāts mēnesis. 5. jūlijā nodevis savas amata pilnvaras jaunajam izpilddirektoram Endijam Džesijam (Andy Jassy), Bezoss 20. jūlijā ar savu kompāniju “Blue Origin” veiks vēsturisku lidojumu kosmosā ar pirmo privāto pasažieri. Šajā dažu minūšu ilgajā misijā Bezoss dosies kopā ar savu brāli. Taču izskatās, ka “Amazon” dibinātājam ir savs “pulciņš” nelabvēļu – vairāk nekā 200 000 cilvēku parakstījuši petīciju, lai Džefs Bezoss neatgrieztos no šīs misijas un paliktu kosmosā.

  Petīcijā, kuras mērķis ir “neļaut Džefam Bezosam atgriezties uz Zemes”, teikts, ka miljardieriem nevajadzētu eksistēt ne uz Zemes, ne kosmosā. Taču, ja ir jāizlemj, lai tas būtu kosmoss. Izskatās, ka šī ideja piesaistījusi lielu atbalstu, lai arī tā šķiet, godīgi sakot, stulba, taču skaidri parāda, kāds daļai cilvēku ir viedoklis par bijušo “Amazon” vadītāju. Bezoss ir visai pretrunīgi vērtēts. Kamēr viņa bagātības strauji aug ar katru sekundi, “Amazon” darbinieku ikdiena noliktavās nav nekāds rožu dārzs. Bieži ziņots par briesmīgiem un veselību apdraudošiem darba apstākļiem. Kā kronis visam varētu būt “labsajūtas kambari”, kas izveidoti, lai darbiniekiem palīdzētu noņemt stresu.

  Tāpat šajā petīcijā izcelts jautājums par miljardieru kosmosa sacīkstēm, kas esot kā spļāviens sejā strādniekiem, kuri cīnās par to, lai ar savu algu varētu savilkt galus kopā, apmaksātu veselības aprūpi utml. Nauda, kas iztērēta šīm kosmosa sacensībām, būtu lieti noderējusi sabiedrības problēmu risināšanai.

  Zīmīgi, ka šī nav vienīgā petīcija, kas veltīta Džefam Bezosam. Nesen rakstījām par to, ka savākti vairāk nekā 10 000 parakstu, lai “Amazon” dibinātājs apēstu gleznu “Mona Liza”.

  AvotsUnilad
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  10.07.2021 17:13

  Ziemas pils izdauzītāji, kā izskatās, nekur nav pazuduši :)

  mmgdf
  23.07.2021 00:15

  par naudu tā ir bik *iršana, algas tur ir labas, ja gribi virsttundas stradat. Viss parejais tur gan ir fkd up.

  Kursors.lv
  23.07.2021 07:34
  Reply to  mmgdf

  Un nav arī tā, ka Amazon noliktavas ir vienīgā pieejamā darba vieta visā plašajā pasaulē. Galu galā, ar varu tur nevienu nedzen strādāt.

  Reklāma