Quantcast
More
  Reklāma

  “Harley Davidson” vadītājs: Elektrifikācija ir nenovēršama

  Jaunākie raksti

  Pasaulslavenais motociklu ražotājs “Harley-Davidson” ir viens no uzņēmumiem, kurš tirgū jau nogādājis savu elektrisko motociklu ar nosaukumu “LiveWire”. Ja šis pirmais motocikls tika radīts un pēc tam arī pārdots ar “Harley-Davidson” zīmolu, tad jau pirms pāris mēnešiem tika paziņots, ka visi nākamie ražotāja motocikli tiks tirgoti, izmantojot “LiveWire” apakšzīmolu.

  “Harley-Davidson” vadītājs Johens Zeitzs uz elektrifikāciju raugās pozitīvi, kārtējoreiz apliecinot, ka viņa vadītais uzņēmums soļo pretī elektriskajai nākotnei. “Elektrifikācija ir nenovēršama, arī motocikli nākotnē brauks ar elektrību. Savukārt mēs vēlamies būt līderi arī elektriskajā lauciņā,” saka Zeitzs.

  Jūlija sākumā tiks prezentēts jauns “Harley-Davidson” elektriskais motocikls, tomēr pagaidām nav daudz informācijas, kāda tipa mocis tas būs. Tas kļūs par pirmo motociklu ar jauno “LiveWire” zīmolu. Lai arī iepriekš tika baumots, ka ražotājs gatavojas prezentēt mazāku un vieglāku motociklu, kas vairāk piemērots pilsētai, pēdējā laikā parādījusies informācija, ka gaidāmā motocikla jauda ir ļoti līdzīga esošajam “LiveWire” mocim, tam liekot domāt, ka arī jaunais mocis būs līdzīga izmēra un komplektācijas. Zeitzs gan uzsver, ka arī elektriskajos motociklos tiks iemiesotas visas galvenās “Harley-Davidson” vērtības.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  25.06.2021 10:12

  Izskatās, ka Hārļukam klājas diezgan bēdīgi. Uzbūra sev bārdaino onkuļu motociklu tēlu, bet bārdaino onkuļu paliek mazāk, savukārt jaunieši negrib asociēties ar bārdainajiem onkuļiem, kas brauc ar smagiem un neveikliem motocikliem, tāpēc tos Hārļukus nepērk. Tad nu zīmola maiņa ir pēdējais salmiņš aiz kā pieķerties, pirms noiešanas pa burbuli! :)

  Reklāma