Reklāma

“Twitter” oficiāli palaidis abonēšanas pakalpojumu “Twitter Blue”

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

“Twitter” ķēries no vārdiem pie darbiem un beidzot palaidis abonēšanas pakalpojumu “Twitter Blue”, par ko jau iepriekš runāts daudz un dikti. Jaunais funkciju kopums par pāris dolāriem mēnesī ļaus tikt pie kārtīgas saujas ekskluzīvu iespēju, no kurām lielākais ķēriens varētu būt “Undo tweet”, kas 30 sekunžu laikā ļauj atsaukt ieraksta publicēšanu.

Pagaidām “Twitter Blue” iekļauj tikai dažas no paredzētajām iespējām. Bez jau minētā “Undo tweet” maksājošiem lietotājiem ir iespēja arī saglabāt ierakstus, ieslēgt “lasītāja režīmu”, kas ļauj ātri caurskatīt garākus ierakstus. Ir vēl citas –  gan ieplānotas funkcijas, gan tādas, kas pagaidām pieejamas tikai uz mobilajām ierīcēm.

Pirmās valstis, kurās pieejams “Twitter” abonēšanas serviss, ir Kanāda, kur par pakalpojumu jāmaksā 3,49 USD mēnesī, un Austrālija – 4,49 USD mēnesī. Uzņēmums pagaidām atteicies komentēt, vai “Twitter Blue” būs pieejams ASV un citās valstīs, taču, domājams, ka arī citviet jaunā iespēja pakāpeniski tiks palaista. Par to liek domāt arī tas, ka jaunais abonēšanas pakalpojums pievienots “Twitter” “iOS” lietotnei kā papildus pirkums par 2,99 eiro mēnesī.

Savā paziņojumā “Twitter” norāda, ka “Twitter Blue” šobrīd piedzīvo, kā saka, pirmo cēlienu, un vēlāk tiks pievienots daudz vairāk premium funkciju. Tāpat uzņēmums uzsvēra, ka vienmēr arī pastāvēs “Twitter” bezmaksas versija.

“Twitter Blue” ir tikai viens no pakalpojumiem, kas ir par maksu. Pašreiz tiek strādāts arī pie maksas virtuālo istabu “Ticketed Spaces” palaišanas. Līdztekus tam tiks piedāvāta “Super Follows” funkcija, kas lietotājiem ļaus iekasēt naudu no saviem sekotājiem, pretī sniedzot īpašu, ekskluzīvu saturu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: