Web Analytics
More
  Reklāma

  “Twitter” oficiāli palaidis abonēšanas pakalpojumu “Twitter Blue”

  Jaunākie raksti

  “Twitter” ķēries no vārdiem pie darbiem un beidzot palaidis abonēšanas pakalpojumu “Twitter Blue”, par ko jau iepriekš runāts daudz un dikti. Jaunais funkciju kopums par pāris dolāriem mēnesī ļaus tikt pie kārtīgas saujas ekskluzīvu iespēju, no kurām lielākais ķēriens varētu būt “Undo tweet”, kas 30 sekunžu laikā ļauj atsaukt ieraksta publicēšanu.

  Pagaidām “Twitter Blue” iekļauj tikai dažas no paredzētajām iespējām. Bez jau minētā “Undo tweet” maksājošiem lietotājiem ir iespēja arī saglabāt ierakstus, ieslēgt “lasītāja režīmu”, kas ļauj ātri caurskatīt garākus ierakstus. Ir vēl citas –  gan ieplānotas funkcijas, gan tādas, kas pagaidām pieejamas tikai uz mobilajām ierīcēm.

  Reklāma

  Pirmās valstis, kurās pieejams “Twitter” abonēšanas serviss, ir Kanāda, kur par pakalpojumu jāmaksā 3,49 USD mēnesī, un Austrālija – 4,49 USD mēnesī. Uzņēmums pagaidām atteicies komentēt, vai “Twitter Blue” būs pieejams ASV un citās valstīs, taču, domājams, ka arī citviet jaunā iespēja pakāpeniski tiks palaista. Par to liek domāt arī tas, ka jaunais abonēšanas pakalpojums pievienots “Twitter” “iOS” lietotnei kā papildus pirkums par 2,99 eiro mēnesī.

  Savā paziņojumā “Twitter” norāda, ka “Twitter Blue” šobrīd piedzīvo, kā saka, pirmo cēlienu, un vēlāk tiks pievienots daudz vairāk premium funkciju. Tāpat uzņēmums uzsvēra, ka vienmēr arī pastāvēs “Twitter” bezmaksas versija.

  “Twitter Blue” ir tikai viens no pakalpojumiem, kas ir par maksu. Pašreiz tiek strādāts arī pie maksas virtuālo istabu “Ticketed Spaces” palaišanas. Līdztekus tam tiks piedāvāta “Super Follows” funkcija, kas lietotājiem ļaus iekasēt naudu no saviem sekotājiem, pretī sniedzot īpašu, ekskluzīvu saturu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma