Web Analytics
More
  Reklāma

  “Twitter” gatavojas ieviest emocijikonas

  Jaunākie raksti

  Marta izskaņā jau rakstījām, ka “Twitter” apsver izlaist funkciju, kas ierakstus ļautu novērtēt ar emocijikonām. Pēc diviem mēnešiem kompānija nākusi klajā ar paziņojumu, ka jau vairākas nedēļas notiek darbs pie šīs funkcionalitātes testēšanas, kas nozīmē to, ka drīzumā lietotāji ierakstus varēs novērtēt drusku citādāk.

  Svaigāko ieskatu “Twitter” progresā ar emocijikonu ieviešanu sniegusi Džeina Mančuna Vonga – tā pati pētniece, kura informējusi par citām lietotnes funkcijām, piemēram, verifikācijas programmu, “Tip Jar” un abonēšanas pakalpojumu “Twitter Blue“.  Pagaidām šķiet, ka ierakstus varēs novērtēt ar kādu no piecām reakcijām – “patīk”, “gaviles”, “domīgs”, “bēdīgs” un “smieklīgs”. Divām no šīm reakcijām – “domīgs” un “smieklīgs” – jau izveidotas atbilstošas emocijikonas.

  ReklāmaAdvertisement

  Pie šīs funkcionalitātes “Twitter” cenšas ļoti piestrādāt, jo tā lietotājiem sniegs jaunu pieredzi un mijiedarbību ar saturu. Šādā ziņā uzņēmums pēdējā laikā ļoti bieži lutinājis lietotājus, sniedzot virkni jaunu funkciju, ieskaitot jau minētās, kā arī uzfrišinot esošās.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma