Reklāma

IKEA atjaunos savu bezvadu skaļruņu sēriju, kas radīta kopā ar Sonos

Jaunākie raksti

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Uzņēmums Xwing veicis sekmīgu bezpilota lidojumu ar komerciālo lidmašīnu

Amerikā bāzētais jaunuzņēmums Xwing ir veicis veiksmīgu attālinātās vadības testa lidojumu ar vienkāršu komerciālo lidmašīnu, un šis ir visai...

Reklāmu bloķētājs ietekmē “Google Docs” darbību

Pēdējās dienās vairāki "Google Docs" lietotāji, tostarp arī es, saskārās ar problēmām "Google" dokumentu lietošanā. Tos nebija iespējams atvērt...

“Apple” aicina klientus iesaistīties īpašā Zemes dienai veltītā akcijā

22. aprīlī tradicionāli tiek atzīmēta starptautiskā Zemes diena, kad visā pasaulē norisinās dažādi pasākumi un akcijas ar mērķi veicināt...

Stadler Form Roger gaisa attīrītāja apskats

Daudziem no mums pavasaris saistās ar Sauli, ar putnu dziesmām, plaukstošām lapiņām un zilajām kapu puķītēm ceļmalās, bet citi...

Pirms diviem gadiem IKEA paziņoja par sadarbības uzsākšanu ar bezvadu skaļruņu ražotāju Sonos, kad tika radīti divi Symfonisk sērijas produkti. Šī gada aprīļa sākumā savā Instagram kontā IKEA paziņojis par jauniem kopēji radītiem produktiem.

Abu uzņēmumu sadarbība ir ļāvusi radīt cenas ziņā pieejamākus Sonos produktus, kuri savu popularitāti un kvalitāti mūzikas atskaņošanas jomā ir ieguvuši tieši pēdējā laikā. Kā piemēram, 2019. gadā kopā ar IKEA tika radīta tumba, kuru varēja izmantot arī kā grāmatplauktu, un tās cena bija 99 USD. Šogad gan sagaidāms lampas un Sonos skaļruņa krustojuma atjaunināta versijas, kas varētu maksāt 179 USD.

Avots: TheVerge Symfonisk sērijas lampa

Nākamais produkts varētu būt kaut kas jauns šajā sērijā, un tā, iespējams, ir glezna ar iebūvētiem skaļruņiem, kuru attiecīgi var pielikt pie sienas. Pagaidām gan nav zināma precīza tehniskā informācija par šo produktu, jo pastāv iespēja, ka jaunais risinājums būtu modulārs un skaļruņus šādā veidā varētu savienot arī ar citiem IKEA dizainiskajiem elementiem. Līdz šim radītie sadarbības produkti tikuši veidoti ar domu gan par praktisko ikdienas pielietojumu, gan arī skaņas kvalitāti, tāpēc arī noslēgta sadarbība ar Sonos.

Līdz šim esošos Symfonisk sērijas produktus gan neizdevās atrast Latvijas IKEA mājaslapā, bet nedēļas sākumā ziņojām, ka tagad pie mums ir pieejams jaunais uzņēmuma gaisa attīrītājs, kas var noderēt šajā pandēmijas laikā.

Reklāma

16 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
16 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Vispār derētu kāds SONOS Soundbar tests! Tā runā, ka esot baigi labie.

Kristaps Skutelis

Mums plānojas viens salīdzinošais soundbāru tests. Pacietību! :)

Rudolfs

Varbūt kontrolei testam piemetiet pārīti monitoru skaļruņu? Piem kaut ko no Edifier. Es nesen tieši domāju pirkt kādu soundbar, bet pēc visa research beigās nonācu pie tā, ka pārītis normāli skaļruņu pamatīgi cenas ziņā ieliek soundbar.

Kristaps Skutelis

Šajā konkrētajā testā būs tikai dažu soundbāru salīdzinājums. Monitorus paskatīsimies kādu citu reizi varbūt.

1217

uz lēto monitoru fona (kuriem cenu norāda par pāri) man nav saprotams, kāpēc sondbāriem cena ir tik liela, jo fizika ir spītīga lieta – skaņa no sondbāra der tikai ziņu raidījumiem, nevis kino.
acīmredzot, soundbāri ir domāti cilvēkiem, kuri pērk telefonus ar “stereo skaļruņiem”, ignorējot to, ka stereo nav tikai atsevišķi skaļruņi katram kanālam.

digitalk

ir aizdomas, ka neesi klausījies kā skan pareizi uzstādīts soundbārs. fizika varbūt ir spītīga lieta, bet akustika viltīga.

0939

neliegšos, neesmu sondbārus daudz klausījies. kā to pareizi būtu jāuzstāda – nevis zem tv, bet kādā no sāniem? varbūt aiz klausītāja? jep, akustikā ir daudz knifu un nianšu, bet ar atsevišķi stāvošiem skaļruņiem var vienkārši pielāgot stereo bāzi telpas izmēram un klausīšanās attālumam, sondbāram tas ja ir iespējams, tad realizācija nav tik pilna/vienkārša/lēta. nerunājot par tipiskā SB izpildījuma ierobežojumiem. es teiktu, sb ir okej veids kā iedot skaņu monitoram uz šaura un maza galda, vai tv kas uzlikts uz minimālistiska plaukta (kur vispār izvēli nosaka saimnieces stila izjūta, nevis skaņas vai attēla kvalitāte) dzīvoklītī, kur šaurības dēļ virtuve atrodas dzīvojamās… Read more »

Rudolfs

Nu par to kompaktumu arī tiek maksāts. Monitorus nepakarināsi pie sienas zem TV. Man varbūt šķiet vienīgi, ka nav nemaz tik daudz cilvēku, kas karina tos soundbarus pie sienas. Attiecīgi mierīgi varētu dabūt labāku skaņu par mazāku naudu vienkārši nopērkot monitrus, kurus var nolikt uz/iekš TV galdiņa. Bet tā kā TV ražotāji ražo soundbārus, tad tikai tos arī var redzēt mārketingā/veikalā.

digitalk

laikam vārdu “uzstādīt”man nevajadzēja lietot, jo soundbāru uzstāda zem TV, kur tam ir pareizā vieta. kalibrēt ir pareizais vārds. tā nu sagadījies, ka mani draugi bija uzcirtuši audio bodi un kļuvuši par Yamaha Audio pārstāvjiem (ja nekļūdos, tad Yamaha ir celmlauzis soundbāros), tāpēc esmu paklausījies kā skan salīdzinot ar kārtīgām tumbām un monitoriem. uz manu viduvējo ausi kino skatīšanai soundbārs pārsit monitoru stereopāri 2-3 m distancē no TV.

1217

nu, ja tā saki. yamaha vismaz ir zināms kā audio ražotājs, tāpēc pilnībā kļūdīties viņi nevar, jāpaskatās brīvā brīdī sīkāk.

Gints

Kas tās bija par “kārtīgām” tumbām, un kas tās nobaroja? Vai varbūt atceries, kas par soundbara modeli tas bija? Nepieciešams sīkāks apraksts, jo pareizi piemeklēti un atbilstoši uzstādīts stereo pāris viennozīmīgi skanēs kvalitatīvāk un ar labāku detalizāciju. Tajā pašā laikā ne visiem tas ir vajadzīgs! Dārgs soundbārs ir spējīgs pretoties, bet tā cena būs 1000eur un uz augšu, kamēr ar ar stero komplektu tādu pašu rezultātu varēs dabūt par krietni mazāku summu. Tiesa Latvijā, lasi Eiropā mūzikas aparatūra ir visai dārga un kā jau teicu, jāsāk ar pamatiem, kur un ko klausīsies utt., un kā jau pats minēji, mēa dzirdam… Read more »

digitalk

liekas, ka tu pārāk dziļi roc :)) ne es atceros setapu, ne modeļus. kārtīgās 5.1 tumbas bija 1.5 m augstumā ar 4 skaļruņiem frontā un ielika soundbāram visos caurumos. pastiprinātājs laikam bija Marantz. monitorus neatceros, nebija interese iedziļināties. galu galā es tur gāju kompjus labot un viskiju dzert, nevis audio pirkt ;)

man patīk monitoru neitrālā skaņa mūzikā, bet Yamaha soundbāra virtuālais 5.1 priekš kino prata apmānīt dzirdi, tāpat kā virtuālais surrounds no Razer Synapse geimos.

Gints

Nē draudziņ pārāk dziļi es neroku, vienkārši interesēja kas par setapu, lai aptuveni saprastu ko tu tur saklausīji. Ja, tas 5.1 soundbārs, skanēja labāk par 5.1 skaļruņu setu, un kā pats saki prata “izdvest” interesantākus skaņu “efektus” kino vajadzībām, tad viennozīmīgi džeki to 5.1 setu nebija pareizi saslēguši. Tas ko tu tur dzirdēji droši vien bija kaut kas no dolby atmos, bet tam nav nekādas sakara ar audio kvalitāti, turklāt mūsdienās ar divu skaļruņu setapu jau var izbaudīt dolby atmos, protams ne tik labi, kā ar 5 skaļruņiem un tomēr… Budžeta gadījumā pie nosacījuma, ka dzīvo kartona apartamentos ar salīdzinoši… Read more »

digitalk

Nē draudziņ

nopietni? varbūt savā gejbārā vari tā runāt.

Ja, tas 5.1 soundbārs, skanēja labāk par 5.1 skaļruņu setu

nezinu cik dziļi tu roc, bet 100% neesi spējīgs saprast uzrakstīto. atkārtošu. lēnām. varbūt. pieleks. 5.1 tumbas. ielika. soundbāram. visos. caurumos. stereo. monitori. ar. neitrālo. skaņu. nedaleca. līdz. virtuālajam. 5.1 no. soundbāra.

Gints

Par netradicionāli orientēto jautajumiem droši vērsies pie saviem vecākiem…
Kas tie par jocīgiem uzbraucieniem? Ja nevienai nepatīc, tad pacenties nopirkt to sievieti (vai vīrieti) nezinu kas Tev tur interesē.

Gints

🤦‍♂️

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: