Web Analytics
More
  Reklāma

  “Telegram” palaiž audio saziņas otro versiju, sastādot nopietnu konkurenci “Clubhouse”

  Jaunākie raksti

  Kamēr “Clubhouse” savā unikalitātē arvien vairāk iepaliek un joprojām nespēj ieviest lietotnes “Android” versiju, konkurenti audio tērzēšanas iespējas steidz piedāvāt saviem lietotājiem. Piemēram, “Twitter” audio saziņas rīks “Spaces” jau pieejams gan “iOS”, gan “Android” lietotājiem. Arī “Facebook” jau strādā pie sava “Clubhouse” līdzinieka. Tāpat “Telegram” šajā ziņā nestāv uz vietas un izlaidis audio saziņas otru versiju, kas jau ir vairākus soļus priekšā “Clubhouse” piedāvātajam.

  Kas attiecas uz funkcionalitāti – līdz šim “Telegram” lietotāji varēja izmantot audio saziņas iespējas gan viens pret viens sarunās, gan grupās. Taču līdz ar otrās versijas parādīšanos lietotājiem būs arī iespēja izveidot atsevišķas ielūgumu saites runātājiem un klausītājiem. Savukārt, ja vēlēsies runāt, līdzīgi kā “Clubhouse” varēsi pacelt roku. Kamēr “Clubhouse” stingri aizliedzis sarunu ierakstīšanu, “Telegram” to atļaus un papildus dos iespēju kopīgot šo ierakstu kanālā kā audio failu.

  Reklāma

  Audio saziņas 2.0 versija, iespējams, parādīsies “Telegram” jaunākajā beta versijā 7.6. Ja esi aplikācijas beta lietotājs, varbūt vari pamēģināt atjaunināt lietojumprogrammu uz jaunāko versiju un tikt pie balss saziņas iespējām jau tagad.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  edza
  21.03.2021 00:06

  Nevis gatavojas, bet tikko jau izlaida otro versiju. https://telegram.org/blog/voice-chats-on-steroids

  Reklāma