Web Analytics
More
  Reklāma

  HTC izziņo jaunu sejas izsekošanas sistēmu, kas papildinās Vive Pro virtuālās realitātes brilles

  Jaunākie raksti

  Uzņēmums HTC paziņojis par jauniem papildinājumiem savām virtuālās realitātes brillēm, no kuriem interesantākais ir sejas izsekošanas sistēma, kas spēs noteikt sejas mīmiku un mutes kustības. Tāpat tiks piedāvāts atjaunots un uzlabots kopējo kustību sensoru, kuru pievienot rokām un kājām.

  Jaunā lūpu izsekošanas sistēma būs papildinājums HTC Vive Pro sērijas brillēm, kas ir domātas vairāk profesionāliem nolūkiem, ne tik ļoti masveidīgai lietošanai. Sejas mīmikas izsekošanas sistēma sastāvēs no divām kamerām un infrasarkanās gaismas avota, kas spēj nolasīt lūpu, zoda un žokļu kustības. Pēc tam tās tiek atspoguļotas jau virtuālajā vidē. Kā norāda HTC, tad šī sistēma šobrīd ir spējīga nolasīt un attēlot līdz 38 dažādām sejas kustībām.

  Reklāma

  Platformas Neos VR izstrādātāji ir dalījušies ar video, kurā darbībā ir redzama jaunā sistēma, jo oficiālā tirdzniecība sāksies 24. martā, un vismaz sākumā tā būs pieejama ASV tirgum. Kā redzams video, tad digitālo avataru mutes kustības izskatās pietiekami cilvēcīgas, tomēr nevarētu teikt, ka tās ir ļoti precīzas tam, ko runā pats lietotājs. Katrā ziņā šāds virtuālo briļļu papildinājums virzīs uz priekšu gan nozari, gan digitālo avataru attīstību, attēlojot tieši cilvēkiem līdzīgāku mīmiku un darbību.

  Avots: Vive

  Tāpat HTC ir atjaunojis un uzlabojis kustību sensorus, kuri tagad ir par 33% mazāki un 15% vieglāki. Šos sensorus lietotājs var uzlikt uz savām plaukstām un kājām, ļaujot vēl precīzāk attēlot lietotāja kustības, kuras ne vienmēr spēj sajust pašas brilles ar speciālajām rokas vadības pultīm. Sejas atpazīšanas sistēmas un jauno kustību sensoru cena būs identiska – 129,99 USD.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma