web analytics

Šovakar tiekamies Kursors.lv autoru Clubhouse diskusijā par tehnoloģijām un gadžetiem

Jaunākie raksti

“Coinbase” stūrē publiskas kompānijas virzienā

Kriptovalūtu tirdzniecības uzņēmums "Coinbase" nolēmis kļūt par publisku kompāniju. Uzņēmums ceturtdien, 25. februārī, ASV Vērtspapīru un biržu komisijā iesniedza...

Gandrīz puse pārdoto viedtālruņu Japānā pagājušajā gadā bijuši iPhone

Šī gada pirmajos mēnešos ienāk arvien jauna un jauna informācija par dažādiem 2020. gada finanšu un pārdošanas datiem, tāpēc...

Zoom sāks piedāvāt automātiskos subtitrus arī bezmaksas versijas lietotājiem

Videokonferenču rīks Zoom līdz 2021. rudenim plāno piedāvāt automātisko subtitru veidošanu arī bezmaksas lietotājiem, tiesa, šobrīd šai iespējai nepieciešams...

“Mercedes” nevēlas sasteigt atteikšanos no iekšdedzes dzinējiem

Vācu autoražotājs "Mercedes" iepriekš iepazīstinājis ar dažādiem plāniem, kā uzņēmums plāno pārstrukturizēt savu biznesu nākotnes elektroauto tirgum. Autoražotājs pamazām...

HP atpērk HyperX no Kingston

HP Inc. ar Kingston noslēguši vienošanos par HyperX pārdošanu HP. Darījuma summa ir 425 miljoni dolāru par HyperX datorspēļu...

Pirms pāris nedēļām mēs publicējām plašu rakstu par šobrīd ļoti strauji augošo sarunu sociālo tīklu Clubhouse. Kopš šī raksta publicēšanas brīža ir ievērojami pieaudzis arī latviski runājošo servisa dalībnieku skaits un šovakar arī mēs nopietnāk metīsimies šajā trakumā.

Aicinu jūs pievienoties sarunai par modernākajiem gadžetiem/tehnoloģijām kopā ar Kursora komandu. Ejam gaisā jau šovakar plkst. 20:00. Padiskutēsim par pēdējā laikā notiekošo tehnoloģiju pasaulē, kā arī pastāstīšu, kādu interesantu ierīču apskati šobrīd vēl ir tapšanas stadijā. Pievienojies!

29 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
29 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Resnis

Vai kādam ir lieks invite?

Rolands

Vai kādam nav lieks iphone ? :D

Henrijs Avotiņš

Ir, ir

digitalk

elitārais pļāpu klubiņš āboļniekiem ;)

Lauris
Lauris

Esot viens krievu programmētājs šo pagaidu programmu uzrakstījis. Krievu mediji un forumos rekomendē, pats arī ieinstelēju, viss strādā.

Jānis

Kā vispār var dabūt invite? Paziņu lokā vispār nevienam nav.
Sanāk, tad draugos jābūt kāds ārzemnieks, kurš attiecīgi pēc vairāku līmeņu drauga, draugu ir draugos ar pašu Īlonu Masku vai?

Juris

Puse LV āboļhipsteru jau tur, spriežot pēc Twitter.

Agris

Ebay var iegādāties ielūgumus ;) :D

Oskars Pūris

Jauks “tusiņš” :) Tāda sajūta, ka klausos kādu podcast’u. Mazliet žēl, ka šīs diskusijas nebūs iespējams klausīties ierakstā. Nav garantijas, ka vienmēr būs brīvs brīdis pievienoties interesantām diskusijām. Bet pa lielam ir forši!

1253

pa lielam – tas vienmēr ir forši, ar vai bez diskusijām)

Aigars Axx

Cik nu forši, bet vieglāk paliek… :-)

1012

jāatcerās screeneru laiki))

Pēteris Gauja

Izredzēto klubiņa pasākums un lasītāju lieka kacināšana. Kāda jēga, ja nav pieejams plašai publikai?

digitalk

ja izvēlies testēšanai ekskluzīvu servisu, tad nevajag braukt augumā komentētājiem, ka autori nav izveidojuši neekskluzīvu piekļuvi.

Uname

Piekrītu digitalk.

Jūsu izvēle bija izvēlēties šo platfomu. Pastāv arī citi varianti, kuri ļauj pievienoties plašakam klausītāju skaitam – kaut vai Facebook.

Apjucis_lasītājs

Diemžēl jāatzīst, ka daļa šeit komentējošie Android telefonu lietotāji izklausās pēc reāliem muļķiem. Acīmredzot, ir gana daudz Apple iPhone lietotāji, kuru dēļ ir vērts organizēt šādu sarunu, un pārmest kursors.lv autoriem, ka viņi izmanto populāro platformu, kas daļai nav pieejama, arī ir vājprāts. Turklāt, kur sakars izmantot tādus terminus kā “āboļhipsteri”, “āboļnieki”, u.tml.

Apple telefonu lietotāji taču Jums nepiesienās par to, ka savos telefonos variet mainīt fontu izmērus un vēl visādus bezjēdzīgus štruntus, ko Apple lietotāji nevar.. Katram savs

SS...

Paskaties spogulī ! Ja notiktu otrādi, tad tu taču kliegtu kā aizkauta cūka !

digitalk

neticu par iespēju legāli ierakstīt sarunas, autoriem tas radīs privātuma problēmas. kaktu metodes gan jau būs, tāpat kā kreiss android klients uzradās.

Apjucis_lasītājs

Paldies, bet mani noteikti nevajag nomierināt. Kā jau teicu, es neceļu traci par to, ka manam iPhone nav pieejamas n-tās antivīrusu aplikācijas. Vai par to, ka nevaru mainīt sistēmas fontus vai fontu izmērus. Es vienkārši nesaprotu, kāpēc būtu nievājoši jāapsauc iPhone lietotāji.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: