Web Analytics
More
  Reklāma

  Hakeri ieguvuši Cyberpunk 2077, Witcher 3 pirmkodu un pieprasa izpirkuma maksu

  Jaunākie raksti

  Videospēļu izstrādātājam CD Projekt Red pēdējie mēneši tiešām nav bijuši mierīgi un nav bijis iespējas baudīt sava darba augļus, jo ir bijis jāsaskaras ar videospēles Cyberpunk 2077 problēmām un lietotāju kritiku, kā arī nesen hakeri ir nozaguši spēļu pirmkodu un pieprasa izpirkuma maksu.

  CD Projekt Red publiski apstiprina, ka ir noticis kiberuzbrukums, kā arī uzņēmums dalījies ar daļu no draudiem, kurus atstājuši uzbrucēji. Tajos minēts, ka viņiem ir pieeja Cyberpunk 2077, Witcher 3 un Gwent spēļu kodam. Tāpat arī esot nozagta informācija par dažādiem grāmatvedības un cilvēkresursu datiem, bet pats CD Projekt Red norāda, ka klientu informācijai nevajadzētu būt noplūdušai.

  Reklāma

  Hakeri pieprasa izpirkuma maksu, lai visa šī informācija netiktu publiskota, bet videospēļu izstrādātājs jau publiski paziņojis, ka netiks veikts šāds solis, un šobrīd notiek darbs pie informācijas rezervju kopiju uzstādīšanas savās sistēmās. Balstoties uz Twitter publiskoto informāciju, tad uzbrukums noticis otrdien, dienas vidū, pēc Latvijas laika.

  Šis gan nav pirmais šāda veida uzbrukums CD Projekt Red, jo līdzīgi draudi saņemti jau 2017. gadā tieši saistībā ar informācijas publiskošanu par tajā laikā vēl neiznākušo videospēli Cyberpunk 2077. Tomēr toreiz nenotika nekāda spēles koda publiskošana, tiesa, šoreiz uzbrukums izklausās nopietnāk.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  11.02.2021 08:42

  Tak lai pasūta d!rst tos puņķus.

  Edgars
  11.02.2021 14:40

  Autors ir mazliet kļūdījies – tieši tika pilnībā baudīti (nepabeigtu) darbu augļi. Bet jā – mierīgi nebija.

  Guntis
  12.02.2021 07:38
  Reply to  Edgars

  Nesaprotu kas jums tur pa kljudam taja spele esu pats izgajis un man nevienas kljudas nebija.
  Varbut parbaudiet sakuma savus datorus pirms sudzaties par speli.

  Juris
  12.02.2021 09:25
  Reply to  Guntis

  Kur te kāds sūdzas???

  Reklāma