Reklāma

Cyberpunk 2077 iepriekšpārdošanā rezervēta 8 miljonu reižu

Jaunākie raksti

“General Motors” rekomendē “Chevy Bolt” elektroauto novietot 15 metru attālumā no citām mašīnām

"General Motors" koncerna paspārnē esošā "Chevrolet" zīmola elektroauto "Bolt" mediju virsrakstos pēdējā laikā nonācis ne to labāko iemeslu dēļ...

Latviešu radītais e-velo amfībija–kemperis “Z-TRITON” piesaista 150 000 eiro un dosies sevi parādīt Eiropai

Nevarētu teikt, ka latvietim trūkst inovatīva un radoša domāšana. Patiesībā inovācijas un unikāli risinājumi atrodami itin bieži. Viens no...

Nodarbinātības valsts aģentūra darba meklētājiem un nodarbinātajiem apmaksās tiešsaistes apmācības

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsākusi jaunu mācību pilotprojektu "Nākotnes prasmju iniciatīva". Tā ir iespēja gan darba meklētājiem, gan nodarbinātajiem...

Fitbit jaunā viedpulksteņu iespēja cīnīsies pret krākšanu

Google paspārnē esošais Fitbit uzsācis cīņu pret mūžam svarīgo tēmu - krākšanu. Protams, tas jau nebūtu Fitbit, ja viss...

Dizaina veidošanas serviss Canva sasniedz 40 miljardu dolāru vērtību

Uzņēmums un digitālais serviss Canva piesaistījis jaunas 200 miljonu dolāru lielas investīcijas, tādējādi sasniedzot 40 miljardu dolāru vērtību, kas...

Videospēļu nozarē 2020. gads būs bijis visais pamatīgs un ražīgs, par ko liecina tas, ka gaidītā videospēle Cyberpunk 2077 iepriekšpārdošanā tika pasūtīta 8 miljonus reižu.

No apjomīgā skaita 4,72 miljoni bija rezervēti datora versijai, bet 3,28 konsoļu versijām. Tāpat Cyberpunk ir uzstādījusi jaunu vienas dienas aktīvo spēlētāju skaitu Steam platformā, kas sasniedz vienu miljonu spēlētāju. Iepriekšējais piederēja 2015. gadā iznākušajai Fallout 4 spēlei ar nepilnu pusmiljonu spēlētāju. Šeit netiek runāts vēl par citām platformām, tikai un vienīgi Steam, kas nozīmē, ka apkopojot pārdošanas apjomus pēc pāris dienām un nedēļām, skaitļi noteikti būs iespaidīgi.

No 4,72 miljoniem aptuveni 70% bija tieši spēles digitālās kopijas iegāde, kas norāda kopējo videospēļu tendenci, ka fiziskas spēļu kopijas vairs jau nav aktuāli. Precīza informācija par pirmajā dienā pārdoto kopiju skaita vēl nav atrodami.

AvotsKitguru
Reklāma

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

ka fiziskas spēļu kopijas vairs jau nav aktuāli.

Nezinu gan, vai 30% jeb ~1.42 milj. fizisko kopiju to nozīmē.

Es fizisko negribēju jo nevēlējos piegādes problēmas. Un datoram nav arī disku lasītājs, lai gan jau kastē būtu vienkārši kods ko ievadīt.

Kas tad ir vairs 30%? Mirst tāpat kā CD disku pārdošanas. Būs savi piekritēji, bet tas būtu minimāls cilvēku skaits.
Es jau trīs gadus nepērku nevienu spēli fiziskā diskā.

Manuprāt, lielākā daļa tie kas pērk (nu vismaz piemēram no “streameriem”) to dara nevis tāpēc, lai burtiski iegūtu spēli/produktu, bet gan kā suvenīru (un to reizēm pat neatpako, jo papildus ir digitālā versija)

Tas aptuveni tāpat kā vinila plates likt plauktā.

Pēc youtube ķemmēšanas izskatās,ka cilvēki ir vīlušies šajā 7 gadus gaidītajā spēlē

Var saprast tos. Spēlē ir visādi “bugi”, kas nav patīkami, pašam ir pilns ar tādiem uz PS4 Pro. Savas 10 reizes ir bijuši zilie errori, kad spēle uzkaras un aizveras, 45h laikā.
Bet es tik un tā spēlēju, maksimāli izbaudot spēli. Ta atmisfēra, mūzika stāv pāri visām problēmām. Potams, daudz ko gribētos vairāk, bet nu vēl 3 mēnešus viņi lāpīs spēli. Tāds ir viņu plāns.
Un ir apsolījuši arī bezmaksas atjauninājumu uz jaunajām konsolēm paredzēto versiju.

Man līdzīgi. Jo vairāk spēlēju šo spēli, jo vairāk saprotu, cik tā ir episka. Es gan maucu uz PC un tur ar stabilitāti nav tik lielu problēmu, kamēr pats kaut ko nesačakarēju.

Drīzāk jau pārāk augstu uzstādījuši savas ekspektācijas/cerības..
Proti, iznāktu tagad HL3, rezultāts būtu tāds pats – kādai daļai kaut kas nepatiktu.

Personīgi spēlē patīk/sižets interesants.
Viss normāli strādā (high/ultra) pat uz 1080 (diemžēl nav RTX vipendroni), pa pāris dienām ir bijis šķiet viens crash-to-desktop (bet nekādi BSOD).

Vienīgās manas pretenzijas ir par “inventory management” – ja reiz spēlē ir tāds “loot hordings”, ka vienlaicīgi tev somā ir 100+ visādu pričendāļu, nu tad vismaz sortēšanas iestatitījumus vajadzētu spēt saglabāt. Pārāk primitīvi, bet nu saprotams, ja kaut kā jāsalāgo ar konsoļu kontrolieru iespējām.

Braukšana nedaudz ķecerīga ..

Jā, CP2077 zināmā mērā ir sava nenormālā haipa upuris, bet tai pat laikā spēle ir baisi bagaina. Līdzīgi kā trešajā Wičerā, visu izvelk lieliskais stāsts un atmosfēra, jo kauju un ekipējuma sistēma labākajā gadījumā ir tikai ciešama.

Tas Steam rekords par 1mil ir kā Single player spēlei.

Reklāma
Reklāma
Reklāma