Reklāma

Cyberpunk 2077 iepriekšpārdošanā rezervēta 8 miljonu reižu

Jaunākie raksti

Apple iPhone Photos lietotne ļauj atpazīt augus un ziedus

Savus viedtālruņus mēs varam izmantot mūsu ikdienā dažādos veidos, ne tikai skatoties sociālos tīklus. Piemēram, Apple iPhone piedāvā iespēju...

Pixel telefoniem oficiāli pieejama Android 13 versija

Varbūt nedaudz noklusēti, bet no 15. augusta Google Pixel viedtālruņiem pieejama jaunākā Android 13 operētājsistēmas versija, bet citu zīmolu...

Porsche investē vairākus miljonus dolāru, savā galvenajā birojā ASV uzstādot saules baterijas

Vācu autoražotājs Porsche investējis vairākus miljonus ASV dolāru, kas paredzēti, lai Porsche galveno biroju Atlantas pilsētā ASV aprīkotu ar...

Airbnb izmēģina jaunu “pretballīšu” tehnoloģiju

Dzīvokļu un māju īres platforma Airbnb testē jaunu tehnoloģiju, lai arvien labāk spētu noteikt tos lietotājus, kuri servisu izmanto...

Apple iPhone 14 varētu tikt izziņots 7. septembrī

Parādījušās pirmās baumas par to, ka šajā gadā jaunie iPhone viedtālruņi varētu tikt prezentēti jau 7. septembrī, kas ir...

Videospēļu nozarē 2020. gads būs bijis visais pamatīgs un ražīgs, par ko liecina tas, ka gaidītā videospēle Cyberpunk 2077 iepriekšpārdošanā tika pasūtīta 8 miljonus reižu.

No apjomīgā skaita 4,72 miljoni bija rezervēti datora versijai, bet 3,28 konsoļu versijām. Tāpat Cyberpunk ir uzstādījusi jaunu vienas dienas aktīvo spēlētāju skaitu Steam platformā, kas sasniedz vienu miljonu spēlētāju. Iepriekšējais piederēja 2015. gadā iznākušajai Fallout 4 spēlei ar nepilnu pusmiljonu spēlētāju. Šeit netiek runāts vēl par citām platformām, tikai un vienīgi Steam, kas nozīmē, ka apkopojot pārdošanas apjomus pēc pāris dienām un nedēļām, skaitļi noteikti būs iespaidīgi.

No 4,72 miljoniem aptuveni 70% bija tieši spēles digitālās kopijas iegāde, kas norāda kopējo videospēļu tendenci, ka fiziskas spēļu kopijas vairs jau nav aktuāli. Precīza informācija par pirmajā dienā pārdoto kopiju skaita vēl nav atrodami.

AvotsKitguru

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
10 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kristiāns
14.12.2020 10:44

ka fiziskas spēļu kopijas vairs jau nav aktuāli.

Nezinu gan, vai 30% jeb ~1.42 milj. fizisko kopiju to nozīmē.

Labvēlis
14.12.2020 10:52
Reply to  Kristiāns

Es fizisko negribēju jo nevēlējos piegādes problēmas. Un datoram nav arī disku lasītājs, lai gan jau kastē būtu vienkārši kods ko ievadīt.

REALAIS
14.12.2020 22:07
Reply to  Kristiāns

Kas tad ir vairs 30%? Mirst tāpat kā CD disku pārdošanas. Būs savi piekritēji, bet tas būtu minimāls cilvēku skaits.
Es jau trīs gadus nepērku nevienu spēli fiziskā diskā.

Reinis Rozitis
14.12.2020 23:03
Reply to  REALAIS

Manuprāt, lielākā daļa tie kas pērk (nu vismaz piemēram no “streameriem”) to dara nevis tāpēc, lai burtiski iegūtu spēli/produktu, bet gan kā suvenīru (un to reizēm pat neatpako, jo papildus ir digitālā versija)

Tas aptuveni tāpat kā vinila plates likt plauktā.

Gatis
14.12.2020 21:55

Pēc youtube ķemmēšanas izskatās,ka cilvēki ir vīlušies šajā 7 gadus gaidītajā spēlē

REALAIS
14.12.2020 22:03
Reply to  Gatis

Var saprast tos. Spēlē ir visādi “bugi”, kas nav patīkami, pašam ir pilns ar tādiem uz PS4 Pro. Savas 10 reizes ir bijuši zilie errori, kad spēle uzkaras un aizveras, 45h laikā.
Bet es tik un tā spēlēju, maksimāli izbaudot spēli. Ta atmisfēra, mūzika stāv pāri visām problēmām. Potams, daudz ko gribētos vairāk, bet nu vēl 3 mēnešus viņi lāpīs spēli. Tāds ir viņu plāns.
Un ir apsolījuši arī bezmaksas atjauninājumu uz jaunajām konsolēm paredzēto versiju.

Kursors.lv
15.12.2020 07:26
Reply to  REALAIS

Man līdzīgi. Jo vairāk spēlēju šo spēli, jo vairāk saprotu, cik tā ir episka. Es gan maucu uz PC un tur ar stabilitāti nav tik lielu problēmu, kamēr pats kaut ko nesačakarēju.

Reinis Rozitis
14.12.2020 22:57
Reply to  Gatis

Drīzāk jau pārāk augstu uzstādījuši savas ekspektācijas/cerības..
Proti, iznāktu tagad HL3, rezultāts būtu tāds pats – kādai daļai kaut kas nepatiktu.

Personīgi spēlē patīk/sižets interesants.
Viss normāli strādā (high/ultra) pat uz 1080 (diemžēl nav RTX vipendroni), pa pāris dienām ir bijis šķiet viens crash-to-desktop (bet nekādi BSOD).

Vienīgās manas pretenzijas ir par “inventory management” – ja reiz spēlē ir tāds “loot hordings”, ka vienlaicīgi tev somā ir 100+ visādu pričendāļu, nu tad vismaz sortēšanas iestatitījumus vajadzētu spēt saglabāt. Pārāk primitīvi, bet nu saprotams, ja kaut kā jāsalāgo ar konsoļu kontrolieru iespējām.

Braukšana nedaudz ķecerīga ..

Rūdolfs Putniņš
15.12.2020 08:08
Reply to  Reinis Rozitis

Jā, CP2077 zināmā mērā ir sava nenormālā haipa upuris, bet tai pat laikā spēle ir baisi bagaina. Līdzīgi kā trešajā Wičerā, visu izvelk lieliskais stāsts un atmosfēra, jo kauju un ekipējuma sistēma labākajā gadījumā ir tikai ciešama.

Dave
15.12.2020 08:07

Tas Steam rekords par 1mil ir kā Single player spēlei.

Reklāma