web analytics

Microsoft Flight Simulator būs ekskluzīvi pieejams jaunajām Xbox konsolēm

Jaunākie raksti

“Twitter” lietotāji varētu tikt pie iespējas atsaukt savus tvītus

Mikroblogošanas vietne "Twitter" drīzumā varētu piedāvāt jaunu funkciju, kas attiecas tieši uz tvītošanu. Proti, šobrīd tiek testēta "Undo Send"...

Alphabet strādā pie valkājamas ierīces, kas skaļā vidē pastiprinās noteiktas skaņas

Uzņēmums Alphabet, kas Google mātes kompānija, strādā pie īpašas valkājamās ierīces, kuras mērķis ir uztvert noteiktas skaņas skaļā vidē,...

“Honda Legend” kļuvusi par pasaulē pirmo mašīnu ar sertificētām “Level 3” autonomās braukšanas spējām

"Honda" prezentējusi Japānas tirgum paredzētu sedanu "Legend", taču šis modelis ievērojams ar to, ka tas kļuvis par pasaulē pirmo...

Tet uzsāk darbu pie nākotnes interneta ar 10 reižu lielāku ātrumu

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet sācis darbu pie vēl nebijuša ātruma mājas interneta tīkla izveides. Tas līdz pat klienta...

ASUS ROG Strix GeForce RTX 3060 OC videokartes apskats

Nvidia janvāra vidū izziņoja jaunāko videokarti GeForce RTX 30 sērijā – GeForce RTX 3060. Jaunā GeForce RTX 3060 ir...

Bez pārsteigumiem, ka datorspēle Microsoft Flight Simulator 2020 ir saņēmusi balvu kā šī gada labākā simulāciju videospēle, un šajā pat laikā Microsoft paziņojuši, ka 2021. gada vasarā tā būs pieejama Xbox Series X un S spēļu konsolēm.

Jaunais Flight Simulator spēlētājiem sniedz vēl reālāku lidojuma pieredzi, tāpēc jau iepriekš aviokompānijas izteica prognozes, ka tas varētu piesaistīt nozarei vēl vairāk pilotu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc spēle iznāks pielāgota Xbox konsolei, lai tā būtu pieejama plašākam spēlētāju lokam. Protams, gan Xbox, gan videospēle atrodas Microsoft paspārnē, tāpēc tas nav liels pārsteigums. Papildus tam Flight Simulator būs pieejama ekskluzīvi Xbox konsolei.

Microsoft savā mājaslapā izceļ to, ka gan konsoles, gan datora versija neatšķirsies, abām platformām sniedzot labāko spēlēšanas pieredzi. Tāpat atjauninājumi un uzlabojumi, kas būs pieejami datora versijai, līdzīgi būs pieejami arī Xbox, neveidojot atšķirību starp platformām. Tā kā sāciet jau saglabāt vietu šai spēlei, jo uz datora tā aizņem aptuveni 150 GB.

Šis ir viens no piemēram, kas konceptuāli atbild uz jautājumu, kuru no jaunajām PlayStation vai Xbox spēļu konsolēm izvēlēties, un tās ir tieši ekskluzīvi izlaistās spēles. Ja kāda no jums vēlamajām spēlēm tiek veidota priekš vienas vai otras platformas, tad attiecīgi to arī izvēlieties.

AvotsXbox

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
asfdasdfdfsdf

dīvāna ekspertiem kakraz.. tipa vadīt ļoķeni ar 1200000 pogām.. bet xboxā tas būs ieslējams ar 6ām pogām

Oskars

PS5 ar saviem kausljiem u.c. zombijpaveidu samazgu spelem var doties nokauneties.

Darkus

A šito vispār nevar nosaukt par spēli xD uz PC paprovēju un izdzēsu

Brr

Mm, neko nesaku, bet vai no šāda veida spēlēm nevar 2001/09/11 “varoņi”mācīties, ja tās ir tik ļoti pietuvinātas realitātei?

LAN

Ja būtu modi un misijas kā iestiept kko neatļautu lidmašīnā un ielauzties pilotu kabīnē, atklājot lidmašīnas ievainojamības, tad Tev varētu piekrist. Priekš 9/11 ticu, ka pietiek tikai veikt 15 minūšu izpēti Youtube, jo tāda veida piezemēšanās nešķiet sarežģīta no lidmašīnas vadības viedokļa.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: