Microsoft ieviesis lielāku skaidrību, kad ieraudzīsim jaunāko Xbox sērijas spēļu konsoli, kuras izlaišana notikšot novembrī, tātad neilgu laiku tieši pirms Ziemassvētkiem, taču ar nelielu nožēlu kompānija atzinusi, ka īpaši pielāgotā Halo Infinite spēle gan būs pieejama tikai 2021. gadā.

Jaunākā Xbox Series X spēļu konsole informācijas telpā ir jau gandrīz visu 2020. gadu, un beidzot tapis zināms, ka tā oficiāli būs pieejama novembra mēnesī, kaut arī joprojām nav izziņots precīzs datums. Savā jaunākajā ziņojumā Microsoft izskaidro situāciju, ka ar konsoli novembrī diemžēl neiznāks ilgi gaidīta jaunākā Halo Infinite videospēle, jo kopā ar izstrādātāju 343 Industries tā vēlas sniegt augstāko kvalitāti.

Tā vietā tiek akcentēts, ka daļa no esošajām un populārajām spēlēm tiks pielāgotas, lai sniegtu labāko spēlēšanas pieredzi katras paaudzes konsolēm, tāpat tās tiks pārstrādātas, lai pilnībā izmantotu visu Xbox Series X potenciālu. Microsoft sola, ka šobrīd esošās Xbox spēles tiks pielāgotas jaunākajai konsolei jau līdz šī gada beigām, to skaitā ir Assasin’s Creed Valhalla, Dirt 5, Gears Tactics, Destiny 2, Forza Horizon, Madden NFL 21 un citas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
20 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
aignasty

Personīgi Xbox X neredzu jēgu, ja saimniecībā jau ir PC. Ja nu baigi gribās un ir draugi kas spēlē Xboxu var piepirkt MS gamepass.
FTW PC ar nvidia 30XX HDMI -> TV Oled 4k 120hz g-sync + PS4 kontrolieris (nepatīk MS xbox kontorlieris).

Tasesmues

Cik maksā labs gaming pc un cik xbox? Knapi normāla grafikas karte par xbox cenu sanāk.

aignasty

Ok, ja konsoli tad tikai PS5

Itanium

Un kāpēc tā?

aignasty

Kapēc es pirkšu ps5:

  • Xbox X – 0 ekskluzīvo spēļu (viss kas būs uz Xbox būs arī uz PC)
  • Ir jaudīgs PC saimniecībā
  • nepatīk Xbox (windows tile) interfeis
  • Sony kā TV ražotājam ir labi video proči, codeki. Patīk bilde ko Ps4 pro dod uz TV.
  • Pašreiz lietoju PS4 Pro un nedomāju migrēt uz Xbox
Jānis Bukovskis

Gears 5 steam versiju spēli ļoti maz, Gears 5 xbox versiju spēlē tūkstošiem, interesanti uz ko man vajdzētu spēlēt? uz pc? jo no xbox’a nav jēgas?

Ainārs

Svētdienas geimerim konsole ir pat ļoti labs variants, lētāka un vienkāršāka. Bet profesionāla geimošana un konsole gan tā īsti neiet kopā. PS vai Xbox ir tīrs gaumes jautājums.

Krotow

Tikai nevajag. Arī “neprofesionāliem” spēlētājiem PC var būt izdevīgāks daudzu un dažādu iemeslu dēļ: Nav jāpērk 2-3 atsevišķas iekārtas. Nav jāpērk jauna konsole, lai spēlētu kādu nesen iznākušu spēli, kura neiet uz vecā Xbox. Nav vēlēšanās aizņemt TV. Nav vēlēšanās pirkt TV spēlēšanai, ja TV kaut kāda iemesla dēļ neskatās. Nav vēlēšanās konfliktēt ar radiniekiem. Ir ģimenes, kur datorspēļu spēlētājus uzskata par jukušiem. Nav problēmu spēlēt vecās spēles (DOSBox) un daudzu citu platformu spēles (konsoļu emulatori). Nav ierobežojumu spēles iegūšanas veidā – ir dažnedādākie tiešsaistes servisi, nav OS ierobežojumu utt. Ja mājās nav PC, spēlētāji ir galvenokārt bērni un vecākiem… Read more »

Jānis Bukovskis

Spēlēju gadiem uz monitora xboxu/ps4.

Kristaps Skutelis

Gaumes jautājums tādā ziņā, ka izvēle atkarīga no katras platformas ekskluzīvajām spēlēm. Visādi citādi tās konsoles tiešām ir līdzīgas un nodrošina līdzīgu pieredzi.

Edgars Smirnovs

Man kà svētdienas geimerim nav saprotama atšķirība starp ps5 un jauno Xbox. Saprotu, ka esošo ps4 mainīšu uz kādu no šim divām jaunajam konsolem. Bet uz kādu? Noderētu kāds labs salīdzinājuma raksts. Iekļaujot arī lv tirgum specifiskas detalas. Piemēram – ps4 lai nopirktu un lejuplādētu spēli man jāpērk ps uk punkti, nevaru vienkārši pievienot profilam karti un aidā. Neērti. Vai ar ps5 tas mainīsies? Kā ar Xbox?

Jānis Bukovskis

Ja nespēlē Playstation ekskluzīvus ņem xbox’u ar gamepass, ja spēlē tad PS5.
Par kartēm, paņem pirmo UK adresi ar pasta indeksu un pieriģistrē karti, man caur mājas lapu nesanāca, bet pašā ps4 sanāca to izdarīt.

Oskars

Uz xboxa uzliec reģionu uz UK, un ar bezmaksas Revolut virtuālo karti visu easy apmaksā

arcsin

PS4 jebkuru VISA karti var pielikt jau gadu kā minimums, kādi vēl uk ps punkti…

Kristaps Skutelis

Kāda reģiona PS kontam? Man no seniem laikiem bija US konts un tur neiet krastā mūsu kartes, nākas pirkt dāvanu kartes.

Kristaps Skutelis

Nu sagaidīsim jaunās konsoles, patestēsim un tad būs skaidrs kas un kā.

Abcd

Pieredzi nenodrošina, pieredzi iegūst.

digitalk

atkarīgs no konteksta. pieredzi iegūst lietojot, pieredzi nodrošina aparāts, skatoties uz to retrospektīvā. šeit ir leksikas neskaidrības?

Kristaps Skutelis

Jā, tu vari iegūt pieredzi, ja konkrētais aparāts to vispār ir spējīgs nodrošināt :)

Jurčiks

ja grbi microsoft konsoli, iemācies PowerShell. noderīgāk.