“Mercedes” S-klase ir autobūves luksusa paraugstunda. Tā tas ir līdz brīdim, kad tiek prezentēta jaunā “Maybach” S-klase, kura piedāvā vairāk vietas un vēl vairāk premium tehnoloģiju nekā parastā S-klase.

“Maybach” S-klases versija ir par 18 centimetriem garāka nekā garākā “Mercedes” versija. Kompānija sola, ka šie centimetri pilnībā veltīti auto aizmugurei, kas nozīmē, ka tieši tur braucēji jutīsies visērtāk un brīvāk. Protams, uzlabojumi neaprobežojas tikai ar lielāku brīvību auto salonā. S-klases “Maybach” izpildījumā “Executive” sēdekļi būs standarta komplektācijā, kas sniedz plašākas iespējas sēdekļus pielāgot pēc saviem ieskatiem.

Reklāma

Aizmugurē sēdošajiem būs pieejama kāju masāža, kā arī apsilde pleciem un kaklam. Tāpat mašīnai ir elektroniski vadāmas aizmugurējās durvis, kuras var atvērt mašīnas vadītājs. Aizmugurē ir plašas adaptīvā apgaismojuma iespējas, kas tur sēdošajiem sniedz iespējas izvēlēties krāsu gammu pēc sirds patikas. Tāpat aizmugurē sēdošajiem būs plašas multimediju sistēmas kontroles iespējas, izmantojot aizmugurē izvietotos ekrānus.

Auto nonākot pārdošanā, tas tiks piedāvāts ar diviem dzinējiem – pircēji varēs izvēlēties 4,0 litru V8 benzīna motoru ar divām turbīnām un 496 zirgspēkiem vai 6,0 litru V12 benzīna motoru ar divām turbīnām un 603 zirgspēkiem. Tāpat atsevišķos tirgos tiks piedāvāts arī “plug-in” hibrīds – 3,0 litru sešcilindru benzīna motors kopā ar elektrisko motoru sniegs 503 zirgspēkus. Mašīnas cena vēl nav izziņota, taču, ņemot vērā iepriekšējās paaudzes “Maybach” S-klases cenu, jaunās paaudzes mašīna, visticamāk, maksās vairāk nekā 150 tūkstošus eiro.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
1134

Vai tad atdzīvinātais Maybach zīmols nebija jau kārtējo reizi apglabāts? Kārtējā augšāmcelšanās? Nu, tad līdz nākamajai krīzei)

Krotow

Kamēr nav sācis pūt un smirdēt, var atkārtoti izrakt, nomazgāt un ielikt vitrīnā.

Arčiņš

Atdzima un nomira. Šo drīzāk var saukt par Maibaha komplektāciju . Absolūtais luksus ko var ietilpināt S klases Mersedesā.

trel

Priekšā BMW reste. Var sākt heitot.

Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)

Nav slikta tačka

Janvāris Ziema

Tačkas ir krievu autoproms!

Brr

Nu ko tur, tad jau RR arī ir ķerra.. :)))

Kavacky

Sūds, nepirkšu.

Ivo Yeblis

Ja ieskatās, tad kapots citā krāsā! Sists auto??

1826

Visa augša no cita auto! Leišu meistariem roka netrīc, uztaisīts godam!

Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)

Nopūtīs ar baloniņu vienā krāsā un būs norm

Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)

Drīz par vienu bitkointu tādus maibahus varēs nopirkt divus vai trīs