Web Analytics
More
  Reklāma

  “Mercedes” uz laiku upurē E-klases ražošanas apjomus, lai pietaupītu procesorus citiem modeļiem

  Jaunākie raksti

  Autoražošana jau ilgstoši atrodas krīzes stadijā, faktiski visiem pasaules autoražotājiem cīnoties ar pusvadītāju deficītu un no tā izrietošo procesoru trūkumu. Vācu autoražotājs “Mercedes” pieņēmis lēmumu uz laiku iepauzēt E-klases ražošanu rūpnīcā Zindelfingenē. Vācu mediji ziņo, ka E-klases ražošana apturēta jau pagājušās nedēļas sākumā, bet to plānots atsākt līdz šīs nedēļas beigām.

  Lēmums uz laiku apturēt E-klases ražošanu pieņemts ne jau tāpēc, ka “Mercedes” būtu pilnībā izbeigušies procesori. Ražotājs tos plāno izmantot trīs citos modeļos, kas tiek ražoti Zindelfingenē – S-klasei, “Maybach” S-klasei un jaunajam elektriskajam flagmanim “EQS”.

  No biznesa viedokļa šāds lēmums ir itin saprotams – uz “EQS” tiek liktas milzīgas cerības un ražošanas aizkavēšanās var radīt nepatīkamas sekas. Arī S-klases ražošanas turpināšana ir saprotama, jo tas ir populārs modelis, kurš “Mercedes” ienes lielu peļņu. Visticamāk, ievērojami lielāku nekā E-klase.

  “Mercedes” gan nav tik liels procesoru deficīts kā citiem autoražotājiem, kompānijai spējot nodrošināt relatīvi normālus ražošanas apjomus saviem galvenajiem modeļiem, taču šis gadījums apliecina, ka arī “Mercedes” nākas sadzīvot ar atsevišķiem traucējumiem.

  AvotsCarBuzz
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma