Jaunie iPhone 12 viedtālruņi saņems speciālus displejus, kuri būs pārklāti ar īpašu keramisko slāni, kas nozīmē, ka tie maksās arī noteiktu naudas summu, kas iPhone 12 un iPhone 12 Pro modeļiem būs sākot no 306 EUR.

Apple mājaslapā jau ir ievietota atjaunināta informācija par displeja nomaiņas izmaksās, kas iPhone 11 modelim ASV bija 199 USD, bet iPhone 12 tie jau ir 279 USD. Tātad izmaksas pieaugušas gandrīz uz pusi, proti, par 80 USD. Eiro izteiksmē tie ir aptuveni 90 EUR, jo iepriekš iPhone 11 displeja nomaiņa maksājusi 217 EUR. Tāpat arī iPhone 11 iepriekš bija LCD ekrāns, bet tagad tas jau ir OLED, tāpēc iPhone 11 Pro, kurš jau iepriekš saņēma OLED ekrānu, tad remonta summa palikusi identiska.

Reklāma

Tiem, kuri papildus iegādājušies AppleCare+, displeja nomaiņa maksās vien 29 EUR (29 USD), kas jau ir krietni mazāka summa. Protams, pirms tam par 169 EUR nāksies iegādāties šo apdrošināšanas programmu. Līdz šim dārgākie displeji ir arī lielākajiem iPhone modeļiem kā XS Max, 11 Pro Max, taču tā kā oficiāli vēl nav pieejami 12 Pro Max modeļi, arī to ekrāna nomaiņas maksa nav publicēta. Bet sagaidāms, ka tā būs līdzīgia iPhone 11 Pro Max ~355 EUR.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
1235

Ja tā padomā, tad par eplkēr cenu plus 29 sanāk jau normāls, lietojams android verķis. Par pilno cenu 300-350 plus darbs sanāk jau 2 androidi vai viens, neatsakot sev teju neko. Interesanti, ka tik mazs ekrāns ir tik sarežģīts, ka maksā kā diezgan OK 24″ monitors….

trel

Un cik tam normāli lietojamam android verķim maksās ekrāna nomaiņa? 100e ar darbu? Tā būs trešdaļa vai puse no telefona cenas. Izklausās vērtīgi.

JohnAddams

Galaxy S20 ne sertificētā servisā – 271. Kārtējie “jaunumi”

Gun

Samērā lētu ķīnieti var dabūt par 300€, ja cilvēki grib pirkt zīmolu, lai pērk. Personīgi neredzu jēgu no iphone.

Oskars

Pa EUR 300, tas nav lets kinietie. Pa EUR var dabut samera loti ok pagajusa gada liela razhotaja flagmani.

Kristaps Skutelis

Drīzāk aizpagājušā gada flagmani. Gadu veci flagmaņi pat lietoti vēl nemaksā ap 300 eiro.

Skābene

Laimīgi cilvēki naudu neskaita! :D