Londonā bāzētā analītikas un konsultāciju firma “Omdia” nākusi klajā ar pētījuma datiem, kas vēsta par to, ka iPhone 11 uzaudzējis lielāku fanu pulciņu nekā ilgu laiku popularitātes virsotnē esošais priekštecis iPhone XR. Dati liecina par to, ka šī gada pirmajā ceturksnī Apple saviem klientiem piegādājis kopumā 19.5 miljonus iPhone 11 vienību, kas ir augstākais rādītājs starp visiem viedtālruņu modeļiem.

Omdia savā ziņojumā norādīja, ka, neskatoties uz Covid-19 ietekmi, 2020. gada pirmajā ceturksnī iPhone 11 pārdošanas apjomi bijuši par 6 miljoniem vienību lielāki nekā iPhone XR pasūtījumi 2019. gada pirmajā ceturksnī. Vienlaikus zemāk esošajā tabulā parādīti iPhone 11 ievērojamie pārdošanas apjomi salīdzinājumā ar citiem viedtālruņiem.

Avots: Omdia

Interesanti, kāda situācija viedtālruņu tirgū būs šī gada otrajā ceturksnī? Vai iPhone 11 joprojām saglabās savas līdera pozīcijas viedtālruņu tirgū?

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Un ko dod tāda statistika, kas salīdzina 2018 gada modeli ar 2019.gada modeli, bet neuzrāda 2020 SE modeli, kā arī neuzrāda absolūtos pārdošanas skaitļus kopš katra modeļa ieviešanas tirgū. Vēl jo vairāk 2019 gadā XR pārdošana tika mērīta pret Iphone 8 un 6S, bet 2020.gadā XR jau mēra pret Iphone 11.
 

Skābene

Bet to jau visi tāpat saprot, ka 2 gadus vecu telefonu šogad pirks mazāk!

Skābene

Turklāt, citi mediji ziņo, ka pirmais ceturksnis kopumā ir bijis reti neveiksmīgs pilnīgi visiem telefonu ražotājiem!