Audiotehnikas uzņēmums Bang & Olufsen uzsācis savu kampaņu “Classics”, parādot, ka viņu produkti var kalpot mūžīgi. Par godu tam, uzņēmums atjaunos savus 70. gados radītos plašu atskaņotājus Beogram 4000, taču tie būs ļoti ierobežotā daudzumā – 95, cenai sasniedzot 11 000 USD.

Bang & Olufsen šim procesam pieiet ļoti nopietni, jo plašu atskaņotājs tiek atjaunots tajā vietā, kurā tas savulaik tika ražots gandrīz pirms 50 gadiem. Uzņēmuma darbinieki katru no plašu atskaņotājiem ir izjaukuši un nomainījuši daļu detaļu ar jaunākām komponentēm. Tāpat atjaunots izskats, un katrs plašu atskaņotājs saņems speciāli ar rokām būvētu ozolkoka rāmi, kā arī tas tiks iepakots īpaši marķētā ozolkoka kastē.

Bang & Olufsen

Protams, ir veikta arī neliela modernizācija, lai Beogram 4000 būtu iespējams savienot ar 3,5mm izeju, tāpat tas ir saņēmis jaunu “adatiņu” plašu nolasīšanai un pastiprinātāju. Atskaņotājs būs pieejams dažos uzņēmuma veikalos jau šonedēļ, bet iegādāties to varēs no 19. oktobra. Beogram 4000 pircējiem tiks piedāvāta piecu gadu garantija, tādējādi iedodot vēl garāku darbību nākotnes kontekstā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
1214

Nez, vai pēc 50 gadiem maz būs kāds ejošs aifons, nu tīri lai muzejā paskatītos kā reiz izskatījās sadzīves elektronika?

Kristaps Ķēdis

Nez, interesanti, cik te ir lasītāji, kam vēl atvilknē ir saglabājies pats pirmais iPhone? (:

Kristaps Ķēdis

B&O … lai arī $11k, taču ir tā vērts šādai klasikai. Labprāt arī dzīvē apskatītu. Interesanti, kuri tad būs tie laimīgie pircēji šim.

digitalk

diezgan apšaubāmi. kā paši dāņi savulaik sprieda “vidusmēra preces ar ļoti augstu cenu dizaina dēļ”.

Last edited 13 days ago by digitalk