web analytics

Krievijas deputāti iestājas pret augstajām lietotņu komisijas maksām

Jaunākie raksti

Samsung Galaxy Buds Pro bezvadu austiņu apskats

Gads tikko tikai sācies, bet Samsung bijis jau gana ražens savā jaunizlaisto ierīču apjomā. Jau jūsmoju par Samsung Galaxy...

Nvidia iepriekšējā ceturksnī ieņēmusi 5 miljardus dolāru, neskatoties uz piegādes problēmām

Vēl viens no lielajiem tehnoloģiju gigantiem Nvidia ir paziņojis par saviem 2020. gada ceturtā ceturkšņa finanšu datiem. Par pārsteigumiem...

Pavasarī no Lenovo gaidāms jauns Legion spēļu viedtālrunis

Lenovo jau pēc neilga laika grasās papildināt spēlēm paredzēto viedtālruņu ražotāju mazo pulciņu ar vēl vienu Legion zīmola viedtālruni....

“Volkswagen ID.Buzz” konceptauto nākotnē kļūs par pirmo koncerna pilnībā autonomi braucošo auto

"Volkswagen ID.Buzz" koncepts pirmoreiz tika demonstrēts vēl 2017. gadā, bet nu autoražotājs paziņojis, ka elektriskais pasažieru busiņš ražošanā nonāks...

200 000 budistu pulcējas “Zoom”, lai virtuāli sekotu līdzi savu nozīmīgāko svētku norisei

Pandēmijas dēļ šobrīd stingri jāierobežo visi publiskie pasākumi, izņēmums nav arī budistu vieni no nozīmīgākajiem svētkiem Makha Bucha diena,...

Deputāts Fjodors Tumusovs no kreisi centriskās politiskās Partijas “Taisnīgā Krievija” iesniedzis pieteikumu valsts pārvaldei par to, lai speciālie mobilo lietotņu veikali neieturētu komisijas maksu no trešo pušu izstrādātājiem.

Šadu ziņojumu un lūgumu deputāts iesniedzis pēc tam, kad sociālo tīklu VKontakte un Telegram dibinātājs Pāvels Durovs esot viņam izklāstījis šo lietotņu biznesa modeli, kurā lauvas tiesu – 30% – šobrīd paņem tieši veikala pārvaldnieki. Kā piemēru var minēt Apple App Store, un tieši pēdējās nedēļās šis ir kļuvis par vienu no apspriestākajiem tematiem tehnoloģiju pasaulē. Tas noticis pēc tam, kad Apple no sava piedāvājumā izņēmis visas Epic Games lietotnes, piemēram, tik ļoti populāro Fortnite.

Tumusovs gan piedāvā savu alternatīvu, kas būtu 20% komisijas maksa, no kuras daļu summas novirzītu IT jomas darbinieku apmācībām. Šis iesniegums principā attiecas uz Apple un Google dominanci lietotņu tirgū. Tāpat Tumusovs ir bijis viens no tiem aktīvistiem, pēc kura darbībām Telegram tika atbloķēta un atkal bija pieejama Krievijas iedzīvotājiem.

Jāpiezīmē, ka šī pieteikuma izskatīšanas soļiem iespējams sekot līdz digitālā veidā, jo kā redzams mājaslapā, tad tiek atspoguļotas sadaļas, kādās dokuments pašreiz atrodas.

Avotsmeduza

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Ja jau pieķērās apstorēm, labāk būtu cīnījušies pret Freemium un drausmīgo reklāmu gūzmu aplikācijās.

Jānis Bebrītis

Šķiet, kādam nav ne jausmas kā darbojas bizness. Ja grib uzstādīt savus noteikumus, lai bloķē iekārtas un appstores, un taisa savu, uzspiesto, ja nemāk cīnīties brīvajā tirgū.

Čiekurs

Nu vēl ir variants ražot savu tēju ar radioaktīvu izotopu garšu.

Fedja

Vispār jau šito var tīri smuki atrisināt ar nodokļu politiku. Ja tavas valsts cilvēki tērē naudu appstorē, tad arī šādus darījumus var aplikt ar nodokļiem. Uzliec tarifikāciju, ka 30% komisija apliekas ar 30% nodokli, 20% komisija ar 5% nodokli un viss, App store uzreiz pāries sev labvēlīgākā nodokļu režīmā! :)

1254

Pirks caur VPN, ja tā varēs apiet papildus izmaksas, kuras store šā vai tā uzkraus pircējam. Nav gan īsti saprotams, kāpēc valstij būtu jāregulē nekritisko pakalpojumu cenas – nav jau sociālisms, kur pienam bija jāmaksā 20kap. Ja man kautkas šķiet pārāk dārgs, es to vienkārši nepērku….ja pirkt pārstāj ievērojams cilvēku skaits, tirgotājs to ievēro un izdara secinājumus. Vai Briselē par to nestāsta?

Fedja

Ļoti vienkārši, pašreizējā variantā no krievu izstrādātām aplikācijām pelna amerikāņi, bet krievi grib peļņu atstāt Krievijā. Tas pats ar Ķīniešu aplikācijām, ķīnieši arī par šito cepās!

1254

Mjā, nāksies noindēt ar novičoku kādu apples priekšsēdi, ja nepratīsies….

Fedja

Iedzers Novičok, paliks par Staričok un zinās no kā sveiciens!

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: